6. 9. 2019

Předpověď počasí pro Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2019

V sobotu bude veZnojmě maximálně 17 °C.

 

Předpověď počasí pro Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2019

„Poslední půlnoční výpočet modelu ukazuje, že by v sobotu mělo na východě Česka přes den místy pršet. Jak moc vydatný déšť bude, je při situaci, kdy počasí určuje výšková tlaková níže, těžké předpovědět,“ říká meteoroložka Alena Zárybnická, která letos pro jednotlivé podniky Kola pro život připravuje speciální předpovědi, a pokračuje:

„Ráno budou teploty kolem 13 °C, odpoledne maximálně 17 °C, pokud bude pršet, tak i o trochu míň. Celý den bude oblačný, většinou bude zataženo. Kolem poledne je pravděpodobnost deště největší, navečer už by pršet nemělo. Každopádně, budete-li s možným deštěm počítat, bude příjemným překvapením, když se model trochu splete a namísto deště zůstane jen zatažená obloha. Vítr bude foukat většinou jen slabý proměnlivý, odpoledne spíš severozápadní s rychlostmi do 6 m/s.“ 

Pokud jste se včera večer dívali na hlavní zpravodajství České televize, určitě jste zaznamenali několikaminutový vstup Aleny Zárybnické z míst, kde se podrobná předpověď počasí pro celou republiku „vaří“ u meteoradaru Aladin. A jednou z mála příležitostí, kdy se Aladin „může seknout a být v nejistotě“ je právě situace, kdy počasí určuje výšková tlaková níže. Všichni si přejeme, aby Aladin zakouzlil a nepadla ani kapka deště. I to je totiž někdy možné.

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.