14. 8. 2019

Přijďte se před závodem rozcvičit a rozjet. Připojte se k Chytrým trasérům. Staňte se SuperBikerem v Chrudimi!

Chrudimské Manitoučko je jedním z nejznámějších MTB podniků v Čechách. Tento víkend 17. 8. se koná již 23. ročník závodu a kromě mnoha dalších služeb seriálu Kolo pro život na něm nemůže chybět ani projekt tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz: Chytrý trasér a SuperBiker.

Přijďte se před závodem rozcvičit a rozjet. Připojte se k Chytrým trasérům. Staňte se SuperBikerem v Chrudimi!

Připomínáme, co tyto zajímavé projekty obnáší a navrch pozitivní zprávu: do projektů se mohou zapojit účastníci všech vypsaných tras bezplatně.

CHYTŘÍ TRASÉŘI jsou rádci na kole, jejichž hlavním úkolem je udávat závodníkům tempo na jednotlivých trasách. Muži v oranžovočerném dresu se startovním číslem označeným nápisem „Chytrý trasér“ jedou s odstupem cca 1 hodinu na vítěze. Během jízdy navíc pomáhají souputníkům se vším, co potřebují. S posedem, stravou, doplňováním tekutin, radí v technických pasážích, jak je zvládnout, s řazením atd.

Tak třeba na trasu C Vysočina Areny Tour se minulou sobotu vydal coby Trasér celoživotní sportovec a cyklista Martin. Před startem měl nachystaný cyklopočítač Garmin, kde měl nahraného virtuálního partnera, aby do cíle dorazil v rozestupu cca 1 hodiny na vítěze.Martin: „Na startu mě stejně jako všechny spolujezdce nadchla vysoká úroveň zázemí a služeb. Všechno perfektně zorganizované a pak moc pěkně značená trasa. Největší chybou většiny závodníků na trase C bylo přecenění sil, ty pak pochopitelně chyběly v závěru. Dalším velkým problémem byly přehuštěné pneumatiky, které způsobily velké množství defektů. Snažil jsem se bikerům radit, jak vybrat optimální stopy v terénu, protože na trati bylo velké množství volných kamenů a také jak právně rozfázovat doplnění výživy a pití. Jízda mě těšila, už proto, že o rady Traséra byl velký zájem a lidi se nebáli zeptat.“

NEVÁHEJTE VYUŽÍT TRENÉRSKÉ SLUŽBY ALLTRAINING.CZ PRO ZÁVOD 17. 8. 2019 V RÁMCI SERIÁLU KOLA PRO ŽIVOT V CHRUDIMI.

Více informací o službě naleznete zde: Kdo je Chytrý trasér

 

Pokud chcete zažít závodní den Kola pro život s profesionální péčí, přihlaste se do projektu SUPER BIKER. Přichystaná je konzultace s profesionálním trenérem, rozbor vybrané trasy, rady ohledně výživy, kterou navíc zdarma obdržíte, rozcvičíte se a rozjedete na kole pod odborným vedením, zapůjčen vám bude cyklocomputer, jehož záznamy s vámi trenér v cíli vyhodnotí a doporučí další postup a trénink. Přichystané jsou krásné dárky, včetně dresu Alltraining i sportovní masáž fyzioterapeuta.

VYZKOUŠEJTE SI DEN OPEČOVÁVANÉHO PROFESIONÁLA V CHRUDUIMI A STAŇTE SE SUPER BIKEREM! PŘIHLÁŠKY NAJDETE ZDE.

 

Vy, co jste neměli štěstí a nebyli jste vylosováni, neváhejte a stavte se v stánku Alltraining.cz v zázemí při kterémkoliv závodě Kolo pro život. Poradí vám zde, jak správně zatížit organismus, jak nastavit správný posed, jak trénovat a další informace z oblasti cyklistiky. Můžete si zdarma vyzkoušet všechny pomocníky tréninku od všech zúčastněných sponzorů. Můžete se také přijít rozcvičit a rozjet před závodem.

ROZCVIČENÍ ZAČÍNÁ V 10:00 U STÁNKU ALLTRAINING V PROSTRANSTVÍ CÍLE A NÁSLUDUJE ROZJETÍ PO TRASE ZÁVODU.

Těší se na vás Team tréninkového centra Alltraining.cz a Kolo pro život

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.