8. 6. 2018

Přijeďte s dětmi do Vrchlabí už v pátek

Zájmový spolek Cyklokroužky zve všechny děti 22. června do Krkonoš na odpoledne plné sportu a zábavy.

Přijeďte s dětmi do Vrchlabí už v pátek

Podle kalendáře druhý letní den, týden do konce školního roku, známky jsou dávno rozhodnuté a žáci i studenti už nedočkavě vyhlížejí sladké dvouměsíční volno… Ideální chvíle prodloužit dětem víkend o půl dne a vyrazit do Krakonošova království už v pátek odpoledne po vyučování. Právě v pátek 22. června od 16:00 do 19:00 připravuje celorepublikový projekt Cyklokroužky zábavné odpoledne pro děti s kolem, ale klidně i bez něho. Vítané jsou děti z Vrchlabí, jeho okolí i děti, které se v sobotu zúčastní dětských závodů série ČT :D Junior Trophy. Pokud přijedete s kolem, nezapomeňte nasadit na hlavu helmu.

V dějišti sobotního šestého podniku seriálu Kolo pro život, Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO (23. 6. 2018), na travnaté ploše letiště Vrchlabí – Lánov, je připravený program plný pohybu pro předškoláky a mladší i starší žáky. Zájemci si vyzkouší nejrůznější sportovní disciplíny, otestují svoji fyzickou kondici, absolvují společnou, pečlivě propracovanou rozcvičku pod vedením zkušených a kamarádských asistentů, navíc mají šanci otestovat si jízdu na dětských kolech a dozvědět se něco víc o bezpečné jízdě na kole.

V areálu bude pro návštěvníky přichystané občerstvení, k tanci a poslechu zahraje živá hudba! Veškeré sportovní aktivity jsou pro děti zdarma. Pro každého malého účastníka akce je navíc připravený malý dárek.

Kdo má chuť prohánět se s horským sluncem a větrem ve vlasech, má ideální příležitost!

Těší se na vás Cyklokroužky, z. s.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.