10. 5. 2018

Připravte se na Mladou Boleslav Tour s Nutrendem

Využijte široké spektrum služeb společnosti NUTREND na všech závodech Kolo pro život, včetně novinek 2018. Využijte návod odborníků, jak se připravit na Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO.

Připravte se na Mladou Boleslav Tour s Nutrendem

Společnost NUTREND, přední český výrobce sportovní výživy, je partnerem seriálu Kolo pro život již 12 let. Také letos se odborníci na výživu z NUTREND rozhodli pomoci vám závodníkům připravit se na jednotlivé závody co nejpečlivěji, abyste si jízdu užili na 100 %. Při vývoji produktů speciálně pro cyklisty, NUTREND dlouhodobě spolupracuje s nejúspěšnějším českým bikerem a tváří seriálu Kolo pro život, Jaroslavem Kulhavým.

Kromě tradičních služeb si NUTREND pro 19. ročník KPŽ připravil také několik novinek.

PŘÍPRAVA PŘED, BĚHEM a PO závodě

Před každým závodem zveřejníme doporoučení od Nutrendu, jak byste se měli na konkrétní závod připravit bezprostředně před akcí, co užít během závodu a jak se správně doladit po závodě. Přípravu naleznete na webových stránkách KPŽ vždy ve čtvrtek před každým závodem. 

Vytištěný ZÁVODNÍ PROFIL S VÝŽIVOU na trasu B, C a D

Profil obdržíte na prezenci ve startovacím balíčku spolu se svým startovním číslem na konkrétní závod. Je opatřený perforací tak, abyste si ho mohli připevnit na řídítka kola spolu se startovním číslem a mohli se jím řídit na jednotlivých úsecích trati. Nechte si poradit od odborníků!

OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND

Speciální občerstvovačka je vybavena inovovanou řadou produktů ENDURODRIVE v podobě, gelů, tyčinek, tablet a nápojů. Najdete zde vše, co používají profesionální cyklisté na vrcholných závodech. ENDURO SNACK, CARBO SNACK, TURBO SNACK, GUTAR ENERGY SHOT, tyčinky VOLTAGE a JUST FRUIT, POWER BIKE BAR, MAGNES LIFE, ISO DRINX... Také na ostatních občerstvovačkách se s některými z těchto produktů můžete setkat.

STÁNKY NUTREND v zázemí závodů

Na všech letošních závodech KPŽ se Nutrend bude nově prezentovat dvěma stánky postavenými vedle sebe. Jeden bude prodejní. Zde můžete nakoupit špičkové produkty Nutrend s 20% slevou! Nově přijďte omrkonout a především vyzkoušet tzv. NUTREND FOOD stánek, kde budou nabízeny proteinové vafle (Protein Pancake), proteinové kaše (Protein Porridge), proteinové chipsy (High Protein Chips), After Training Protein a samozřejmě několik druhů tyčinek. Všechny dobroty budou prezentovány formou ochutnávky a následné možnosti produkty zakoupit. 

Další novinkou je odpočinkové zázemí před stánky, kde můžete vzorky v klidu zkonzumovat a nechat uvelebit v žaludku. 

Přijďte s dětmi! V rámci ochutnávek budou k dispozici i dětské tyčinky Street XL a Street XL Fruity.

Příprava na Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO 2018 s Nutrendem:

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.