2. 8. 2018

Připravte se na Šumavský MTB maraton s Nutrendem

Společnost NUTREND, přední český výrobce sportovní výživy, je partnerem seriálu Kolo pro život již 12 let. Také letos se odborníci na výživu z NUTREND rozhodli pomoci vám závodníkům připravit se na jednotlivé závody co nejpečlivěji, abyste si jízdu mohli stoprocentně užít. Při vývoji produktů speciálně pro cyklisty, NUTREND dlouhodobě spolupracuje s nejúspěšnějším českým bikerem a tváří seriálu Kolo pro život, Jaroslavem Kulhavým.

Připravte se na Šumavský MTB maraton s Nutrendem

Služby Nutrend na závodech 19. ročník KPŽ:

PŘÍPRAVA PŘED, BĚHEM a PO závodě
Před každým závodem zveřejňujeme doporoučení od NUTRENDu, jak byste se měli na konkrétní závod připravit bezprostředně před akcí, co užít během závodu a jak se správně doladit po závodě. Přípravu naleznete na webových stránkách KPŽ vždy v týdnu před každým závodem.

Vytištěný ZÁVODNÍ PROFIL S VÝŽIVOU na trasu B, C a D
Vytištěný profil obdržíte na prezenci ve startovacím balíčku spolu se svým startovním číslem. Je opatřený perforací tak, abyste si ho mohli připevnit na řídítka kola spolu se startovním číslem a mohli se jím řídit na jednotlivých úsecích trati. Nechte si poradit od odborníků!

OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND
Speciální občerstvovačka NUTREND je vybavena inovovanou řadou produktů ENDURODRIVE v podobě, gelů, tyčinek, tablet a nápojů. Najdete zde vše, co používají profesionální cyklisté na vrcholných závodech. ENDURO SNACK, CARBO SNACK, TURBO SNACK, GUTAR ENERGY SHOT, tyčinky VOLTAGE a JUST FRUIT, POWER BIKE BAR, MAGNES LIFE, ISO DRINX... Také na ostatních občerstvovacích stanicích na závodních trasách KPŽ se s některými z těchto produktů můžete setkat. 

STÁNKY NUTREND v zázemí závodů
Na všech letošních závodech KPŽ se NUTREND nově prezentuje dvěma stánky postavenými vedle sebe. Jeden je prodejní. Zde můžete nakoupit špičkové produkty NUTREND s 20% slevou! Nově přijďte omrknout a především vyzkoušet tzv. NUTREND FOOD stánek, kde jsou nabízeny proteinové vafle (Protein Pancake), proteinové kaše (Protein Porridge), proteinové chipsy (High Protein Chips), After Training Protein a samozřejmě několik druhů tyčinek. Všechny dobroty jsou prezentovány formou ochutnávky a následné možnosti produkty zakoupit.

Další novinkou je ODPOČINKOVÉ ZÁZEMÍ před stánky, kde můžete vzorky v klidu zkonzumovat a nechat uvelebit v žaludku.

Přijďte s dětmi! V rámci ochutnávek jsou k dispozici i DĚTSKÉ TYČINKY Street XL a Street XL Fruity.

Příprava na Šumavský MTB maraton České spořitelny 2018 s Nutrendem:

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.