29. 8. 2018

První kolo hlasování do soutěže „Namaluj si svůj dres“ končí 1. září

Dětská soutěž v kreslení "Namaluj si svůj dres" bude už příští týden znát prvních jedenáct vítězů z celkového počtu patnácti. Hlasovat může každý registrovaný účastník KPŽ do soboty 1. 9. 2018 ZDE Tak v tom děti nenechte a pošlete jim hlas!

První kolo hlasování do soutěže „Namaluj si svůj dres“ končí 1. září

Stejně jako v loňském roce pořádáme spolu s Českou spořitelnou na všech závodech seriálu Kolo pro život soutěž v dětském kreslení „Namaluj si svůj dres“. Děti kreslí a vybarvují do připravených šablon svůj vysněný dres ve stanu Dětského klubu. Po závodě se všechny návrhy dostanou před komisi, která vybírá vždy 10 nejpovedenějších a nejzajímavějších výtvorů (s přihlédnutím k věku autorů) a ty pak uveřejňuje na webu KPŽ v sekci DĚTI pod titulkem Dětská soutěž v kreslení ZDE. Co závod, to 10 originálních designérských nápadů, ze kterých můžete vždy jednomu dát svůj hlas. Hlasovat může po celou sezónu každý, kdo je zaregistrován v systému Kolo pro život. letos bude vyhlášeno celkem 15 vítězů. Ti budou po sezóně pozváni spolu se svými rodiči na Finálový večer Kolo pro život 2018, kde převezmou nové dresy, vyrobené firmou LAWI na základě ideového návrhu jednotlivých dětí. Co dres, to nádherný originál!

Abychom stihli dresy pro děti do října včas vyrobit, zastavujeme nyní na chvíli hlasování k 1. září 2018, kdy na základě vámi zaslaných hlasů vyhlásíme v týdnu od 3. září 11 dětí, které dostanou za své výtvory doposud nejvíce hlasů. Neznamená to tedy, že by z každého závodu byl jeden vítěz. Rozhoduje celkový počet zaslaných hlasů. 

Pokud jste ještě nehlasovali, prohlédněte si krásné obrázky dětí v odkazu ZDE a pošlete své hlasy vždy jednomu obrázku z každého doposud odjetých závodů!!! 

Náměty 11 vítězů poté velmi citlivě převede do finální podoby náš šikovný výtvarník Aleš Leznar. Ještě před vlastní výrobou v továrně se dle kontaktů na výkresech spojíme s vítězi a jejich rodiči, abychom zjistili velikosti dresů "umělců".

Ostatní nadějní módní návrháři nemusí zoufat. Soutěž v kreslení pokračuje po 1. 9. dál. Svůj vysněný dres můžete nakreslit ještě na 4 závodech (Plzeň, Znojmo, Odry a Ralsko). Hlasování přes náš web pokračuje až do konce seriálu KPŽ a 10 obrázkům z Ralska necháme ještě několik dnů po zveřejnění časovou rezervu, abyste pro ně také mohli hlasovat! Hlasy se pořád sčítají dál, proto můžete přidělovat hlasy pro jakýkoliv obrázek zveřejněný od prvního závodu na Brdech. Platí ale pravidlo, že každý autor může zvítězit pouze jedenkrát.

Těšíme se na vaše hlasy pro „vaše - naše" děti!

Pár namátkových ukázek z letošního roku:

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.