19. 6. 2020

Salzkammergut Trophy 18. července 2020?

Až do dalšího rozhodnutí jsou velké podniky v Rakousku zakázány. Doufáme však, že venkovní akce v menším a změněném rozsahu budou brzy opět povoleny. O to více, že ochranná opatření jsou mnohem snadněji proveditelná v závodech horských kol než například při fotbalovém zápase.

Salzkammergut Trophy 18. července 2020?

Jedno je jisté: pokud se Trophy opravdu uskuteční, bude mít jiný rozměr než v předchozích letech! Jak by ale mohla Salzkammergut Trophy v menším formátu vypadat?

Jednou z možností by bylo omezit startovní pole a rozdělit jej na dva dny. Místo hromadného startu by se účastníci samostatně vydali na trasu v časovém okně 2 až 3 hodiny, takže by se netvořily žádné skupiny.

Jedna věc je však již jasná: doprovodný program včetně after-race party by byl úplně zrušen. Abychom se vyhnuli velkým shromážděním lidí, pravděpodobně bychom se také museli obejít bez slavnostního stanu a vyhlášení vítězů. To by se mohlo konat v předvečer příštího ročníku Salzkammergut Trophy.

Přestože šance na uspořádání - i když zmenšené Trophy - v červenci nejsou příliš velké, stále na tom pracujeme. Samozřejmě mnoho věcí nemůžeme ovlivnit. Nevíme například, zda by vůbec účastníci ze zahraničí mohli přijet do Solné komory kvůli příslušným opatřením okolních zemí omezujícím cestování do Rakouska.

Vidíte, že situace pro nás také není úplně jednoduchá. Ještě více děkujeme za pochopení a slibujeme vám další aktualizaci informací o Salzkammergut Trophy ve druhé polovině května.

V našem Newsletteru vás rádi budeme informovat o aktuálním stavu!

Váš tým Salzkammergut Trophy

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.