11. 4. 2018

Sbírejte medaile Kolo pro život 2018

Proč mají letošní medaile KPŽ  tak neobvyklý tvar?  

Sbírejte medaile Kolo pro život 2018

Medaile patří k závodům a soutěžím stejně jako diplomy a šampaňské. Vždyť co by to bylo za sportovní závod bez medailí pro tři nejúspěšnější! Ať už se v 19. ročníku seriálu Kolo pro život zařadíte na start závodní trasy A, B, C, nebo se stanete účastníkem závodu ČT Déčko Junior Trophy, ať jste muž nebo žena, kluk nebo dívka, 3 nejrychlejší z vás převezmou na stupních vítězů za svůj brilantní sportovní výkon nové originální medaile Kolo pro život 2018. A až se vám tenhle v potu tváře vybojovaný cenný kov bude houpat na krku, zjistíte, že byl vyrobený právě a pouze pro ten jeden jediný závod, kterého jste se zúčastnili a že má stejně jako v předchozích letech zajímavý nový design.

Organizátoři seriálu si letos opět dali záležet a ve spolupráci s firmou HAPS nechali vyrobit medaile v unikátním designu jednotlivých akcí Kolo pro život 2018. 5 mm silné medaile ve zlatém, stříbrném, bronzovém a dřevěném provedení jsou symbolicky olemované cyklistickým řetězem, doplňkovým motivem jsou cyklistické převodníky, nechybí plastické logo konkrétního závodu a série KPŽ. Medaile jsou poctivě vypracované a leštěné z kvalitní kovové slitiny. Ale to není všechno. Na první pohled letos určitě zaujme tvar cenného šperku visícího na červeno-modro-bílé stuze. Žádná klasická placky, elipsa nebo jiný známý geometrický útvar, ale nepravidelně prolamovaný tvar s několika výstupky a zálivy po obvodu. Tvar medailí se bude na jednotlivých podnicích dokonce měnit, a to jak u kovových tak pamětních dřevěných medailí pro všechny děti, které projedou cílem. Celkem tak na letošních 15 akcích KPŽ můžete získat 3 typy medailí. Vysvětlíme vám proč.  

Žádná medaile, ať je těžce vybojovaná, nebo připomíná účast v závodu a dobrý pocit z hezky stráveného sportovního dne, není k zahození. Byla by škoda, aby skončila zahrabaná někde v šuplíku. Proto jsme se rozhodli cyklistům, kteří putují s Kolem pro život a účastní se většího počtu našich akcí, dát možnost, sbírat medaile do hezké upomínkové plakety se stojánkem a s výřezem České republiky. Závodníkům a závodnicím, kterým se podaří vytvořit kolekci medailí 3 odpovídajících tvarů z 3 závodů, obdrží v Boutique Officielle KPŽ zdarma dřevěnou plaketu, do které si mohou medaile vložit a doma vystavit. Stačí přinést 3 medaile, které jste získali (počítají se i dřevěné účastnické medaile pro děti) do butiku.

 

Dřevěná plaketa se třemi medailemi KPŽ 2018 se bude krásně vyjímat třeba na vašem pracovním stolku.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.