12. 6. 2019

Slavnostní zaváděcí okruh podruhé

Chyběli jste na loňském ročníku Karlovarského AM bikemaratonu České spořitelny, ale letos si vyhlášené bikerské trasy nenecháte ujít? Pak vás tuto sobotu 15. června určitě nadchne nový slavnostní zaváděcí okruh obou závodních tras.

Slavnostní zaváděcí okruh podruhé

Karlovarský závod patří v rodině podniků Kola pro život k těm menším, ale o to zajímavějším. Místní pořadatelé v čele s Josefem Kolářem a trasérem Danem Danielčákem vždy potěší skalní bikery skvěle připravenými a cyklisticky atraktivními závodními tratěmi a ty, kteří nechtějí závodit, ale na kole se projedou rádi, nenáročnou Family jízdou kouzelnou přírodou (Psali jsme ZDE). 

Právě první kategorie dospělých bikerů a bikerek, kteří vyrazí do západního cípu naší republiky ze všech možných krajů Čech a Moravy, aby zažili krásu a pestrost místního vyhlášeného bikového závodu, se týká loňská novinka hned po startu z Divadelního náměstí.

Oproti historickým ročníkům se pořadatelům ve spolupráci s městem Karlovy Vary podařil již loni realizovat slavnostní zaváděcí okruh světoznámými lázněmi. Účastníci trasy B i C vyrazí za nablýskaným zaváděcím vozem a motorkami po dlážděných ulicích nahoru dolu a užijí si nejen dramatickou jízdu, ale také uvolněnou atmosféru lázní, povzbuzování domácích fanoušků, nafintěných dovolenkářů i překvapených turistů.

Okruh měří cca 1 kilometr a hned v úvodu po startu od říčky Teplá nabídne prudké stoupání z Divadelní ulice na Husovo náměstí, v Tylově ulici se prožene kolem kapličky sv. Vavřince a pokračuje dál Libušinou a Moravskou ulicí na náměstí Svobody s kostelem sv. Magdaleny a zpět na kolonádu. Jako rozjetí před závodem super.

Interaktivní mapa zaváděcího okruhu ZDE Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.