24. 5. 2019

Souhrnné aktuality před KPŽ Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO 2019

Třetí závod 20. ročníku Kola pro život je před námi. Seznamte se s aktuálními informacemi před sobotním startem v Hustopečích a přijeďte s námi otevřít sezónu KPŽ na pohostinnou Moravu!

Souhrnné aktuality před KPŽ Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO 2019

Místo zázemí, startu a cíle se v Hustopečích nemění a zůstává tam, kde jste zvyklí z předešlých ročníků, stejně jako velký travnatý okruh pro dětské závody ČT :D Junior Trophy. Loni zcela nové trasy B, C a D se líbily, proto zůstávají v nezměněné podobě také pro letošní ročník. 

CESTA DO HUSTOPEČÍ, PARKOVÁNÍ
Místem zázemí je areál společnosti AGROTEC (GPS: 48°57'0.411"N 16°43'46.905"E), Brněnská ulice. Je nedaleko sjezdu na Hustopeče z dálnice D2 z Brna na Bratislavu (EXIT 25). Pro příjezd do areálu a na parking sledujte žluté navigační cedule Kolo pro život.

 Naplánujte si trasu ZDE

Možnosti parkování přímo v areálu Agrotecu jsou omezené. V blízkém okolí jsme však pro vás rezervovali několik ploch s dostatečnou kapacitou, které budou označeny.
Prosíme, neparkujte na trávnících u domů a na parkovišti před obchodem Penny Market. Zde zaparkovaná auta budou odtažena.
Prosíme, dodržujte pokyny pořadatelské služby a sledujte navigační cedule na parkoviště a z parkovišť do areálu.
Parkování na vyznačených plochách je jako vždy zdarma.
Nově je k parkování rovněž možno použít letos zbudované parkovací plochy u aut. nádraží podél ulice Bratislavská.

 Areál společnosti AGROTEC se zázemím seriálu Kolo pro život  

PROPOZICE ZÁVODU
Kdo se nestihl přihlásit na závod předem, může tak učinit ještě na místě, v pátek (18:00 – 20:00) nebo v sobotu dopoledne od 8:00 na prezenci při vstupu do areálu zázemí závodu. Platit lze i kartou.

 

Místo prezence na závod

POZOR na časy startů závodů
Připomínáme, že dětské závody seriálu ČT :D Junior Trophy začínají od 9:00 nejstarší věkovou kategorií v areálu zázemí společnosti AGROTEC (Časy startu dětských závodů ZDE), trasa závodu B startuje v 11:00, trasa C v 12:00 a trasa D „Family jízda“ v 12:30. Všechny trasy B, C a D slavnostně startují před radnicí z Dukelského náměstí v centru města. 

 Na Dukelském náměstí v centru Hustopečí startují trasy B, C a D.


Dětské závody ČT :D Junior Trophy pobíhají přímo v areálu zázemí společnosti AGROTEC.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
Kromě tradiční výuky jízdy na kole v Bike Academy, na pumptrackové dráze Chupa Chups a Dětské zóny a Dětského klubu se spoustou soutěží, atrakcí a hraček i maskotů ČT Déčka se speciálně v Hustopečích můžete těšit na jedinečnou jízdu na opravdovém traktoru, bagru, děti přijede potěšit divadelní soubor Koráb, na dospělé čekají ochutnávky krajových specialit z Hustopečska, prodej sportovního zboží na stáncích partnerů a v Boutique KPŽ a program titulárního partnera ŠKODY AUTO na stánku.

 

POČASÍ

Počasí v Hustopečích zn. IDEÁL. Modelová předpověď na sobotu zůstává beze změny, přeháňky se jižní Moravě vyhnou. Všechno klape jak má!

Ačkoli ještě ve středu a ve čtvrtek na většině míst Česka pršelo a někde i tak vydatně, že se hladiny řek dostávaly na povodňové stupně, ke konci týdne přichází předpovídaná změna. Výběžek vysokého tlaku vzduchu se postará o ubývání oblačnosti a na sobotu připraví na jižní Moravu ideální počasí pro cyklisty. Studená fronta, o které se mluví v sobotních předpovědích, bude přicházet od severozápadu, tak by počasí na jihu Moravy nijak pokazit neměla.

Ráno bude osvěžující – s teplotami kolem 8 °C. Nebe bude polojasné či skoro jasné. Přes den čekáme maximálně polojasno a teploty kolem 22 °C. Vítr bude foukat od západu či jihozápadu, jen do 5 m/s, tedy do 20 km/h. Co je podstatné, přeháňky nečekáme. A to ani na večer.

Tak si závod užijte! O moc líp už to „zařídit“ nejde…. J

Alena Zárybnická

 

 

PROSÍME, BUĎTE OHLEDUPLNÍ K PŘÍRODĚ A SPOLUJEZDCŮM!

Veškeré další informace, včetně mapek tras, převýšení a servisu pro závodníky najdete na našem CHATBOTU ZDE

Šťastnou cestu do Hustopečí přejí pořadatelé z Kola pro život, společnost AGROTEC a ŠKODA AUTO.

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.