26. 8. 2019

Startuje DámeKolo.cz, projekt cyklistů pro cyklisty

V plné cyklistické sezoně si mohou všichni sportovní nadšenci vyzkoušet nový unikátní web, který má ambice stát se srdcovým místem pro všechny milovníky kola, zábavy a skvěle naladěných lidí. Web www.damekolo.cz chce být místem, kde se potkají cyklističtí fanatici i rodiny, které se rozhodnou vyzkoušet výlet na dvou kolech poprvé. A skvělé je, že tento cyklistický ráj může každý vymýšlet a rozvíjet spolu s jeho tvůrci.

Startuje DámeKolo.cz, projekt cyklistů pro cyklisty

„Nápad na podobnou platformu jsme měli v hlavě delší dobu, postupně jsme myšlenku rozvíjeli a upravovali až ke stávajícímu stavu. Jsme teprve na začátku cesty, ale už nyní se těšíme na možnosti, které tento web přináší. Základním principem celého našeho snažení je postupné aktivní zapojení široké sportovní veřejnosti. A stejně jako budeme rádi za nejrůznější cyklistické tipy či trasy, uvítáme také veškerá doporučení či poznámky k funkcionalitě projektu či jeho možných rozšířeních,“ řekl za tvůrce statutární ředitel společnosti Petr Čech Sport, David Trávníček. „Dlouhodobě se nám daří rozvíjet projekt Kolo pro život, který si drží pozici největšího cyklistického seriálu ve střední Evropě. Webový portál www.damekolo.cz však není doplněním již stávajícího portfolia našich služeb, je samostatně stojícím a velmi ambiciózním projektem. Jeho cílem je představit cyklistiku jako ideální způsob trávení volného času a součást zdravého životního stylu pro nejširší veřejnost.“

Webové stránky nabízejí varianty nejrůznějších výletů, které jsou odlišeny nejen dle lokality, ale také dle délky, náročnosti nebo možnosti vyrazit s dětmi. K dispozici jsou také organizované vyjížďky, v rámci kterých si mohou účastníci vyzkoušet jízdu s profesionálním koučem a probrat jakékoliv téma v kruhu podobně smýšlejících nadšenců.

Unikátnost webu však spočívá především v možnosti zapojení všech návštěvníků. Každý zájemce může mailem kontaktovat tvůrce a následně sdílet s ostatními své cyklistické know how. Malý i velký sportovec může představit svou oblíbenou cyklistickou trasu, všichni mohou spoluvytvářet unikátní cyklistickou mapu Česka, která je ověřena tím nejlepším možným způsobem. Aktivními cyklisty.

Časem se počítá s tím, že každý příspěvek budou moct návštěvníci webu vkládat do stránek napřímo bez zásahů jeho tvůrců. „Naším cílem je projekt, který tvoří sami cyklisté. Chceme dát lidem šanci se společně potkávat, navzájem si poradit. Tak, aby cyklistika byla sportem, zábavou, ale především pojítkem,“ říká u příležitosti spuštění stránek jejich ambasador a profesionální cyklista Kristián Hynek.

Právě v jeho společnosti můžete damekolo.cz oficiálně odstartovat! V pondělí 2. září od 17:00 hodin je na programu vyjížďka z Kavčích Hor směrem na Točnou a zpět v délce zhruba 35 km. Místem srazu je Future Cycling Bike & Coffee (Na Klaudiánce 781/19, 147 00 Praha 4).

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.