1. 8. 2019

Televizní reportáž z Šumavského MTB maratonu

Česká televize připravila na čtvrtek a pátek premiéry reportáží ze sobotního 9. podniku seriálu Kolo pro život 2019. Vraťte se prostřednictvím obrazovky do útulného areálu na Churáňov, na závodní trasy, nezávodní vyjížďku a trať dětských závodů pod korunami stromů!

Televizní reportáž z Šumavského MTB maratonu

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner minulého závodu ČT Trans Brdy - Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z Šumavského MTB maratonu České spořitelny, který se konal uplynulou sobotu 27. července.

Skvělý sportovní den nepokazilo ani uplakané počasí, které dopoledne jen zaslzelo, ale po 12:00 začalo ronit slzy o 106.  Určitě díky tomu, že letošní evropské léto pronásledují abnormální a vleklé tropické teploty, déšť nikomu nevadil a dospělí i děti nasadili pláštěnky a osedlali svá kola bez reptání a špatné nálady. Závod ozdobily vynikající výkony předních českých MTB závodníků, ale také všech dalších bikerů a bikerek na závodních trasách B a C i úsměvy výletníků nezávodní Family jízdy, zápolení nejmladších bikerů v lesním „Jétéčku“ a malých maratonců na trase D. Vše natočili kameramani České televize a na výsledek se můžete nyní podívat.  

Vysílací časy reportáží ze závodu Šumavský MTB maraton České spořitelny na programu ČT Sport:
Čtvrtek   1. 8. 2019, 13:15 – 10 minutový záznam
Pátek      2. 8. 2019, 15:40 – 20 minutový záznam

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.