5. 6. 2019

Televizní reportáže z Orlík Tour Kooperativy 2019

Mimořádně vydařenou sobotu s Kolem pro život si můžete připomenout prostřednictvím obrazovky České televize už zítra a v pátek ráno! Na pořadu jsou reportáže z Orlík Tour Kooperativy 2019.

Televizní reportáže z Orlík Tour Kooperativy 2019

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z oblíbeného závodu termínovky Kolo pro život 2019. Třináctý ročník Orlík Tour Kooperativy se konal uplynulou sobotu 1. června za ideálního počasí.

Kameramani ČT zachytili jedinečnou atmosféru sportovního dne, který byl také Mezinárodním dnem dětí a prvním dnem astronomického léta. Dovolenková atmosféra zázemí na Vystrkově, jeho čisťoučký bazén, travička, lehátka, restaurace v hotelu i nezvyklé ubytování ve vilkách v lese přilákaly na strat opět obrovský počet závodníků, rodin s dětmi i jejich doprovod. Šlehačkou na závodním dortu dospělých byl průjezd pláží orlické Mariny a nádherné výhledy na bohatě naplněnou nádrž s plachetnicemi i okolní přírodu zalitou sluncem. Děti si užily den na trase v zázemí, s rodiči na Family jízdě nebo na speciální dětské maratonské trase.

Vysílací časy reportáží ze závodu Orlík Tour Kooperativy 2019 na programu ČT Sport:

Čtvrtek   6. 6. 2019,  8:50 – 10 minutový záznam
Pátek      7. 6. 2019,  9:10 – 20 minutový záznam

Pokud nestihnete premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.