15. 8. 2019

Televizní reportáže z parádního KPŽ cyklovíkendu na Vysočině

Už dnes a zítra máte možnost připomenout si prostřednictvím televizních obrazovek desátý podnik seriálu Kolo pro život 2019. Reportáže na programu ČT Sport si zapnete dnes v 13:40 a zítra v 14:05.

Televizní reportáže z parádního KPŽ cyklovíkendu na Vysočině

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z dvoudenního závodu jubilejního 20. ročníku KPŽ. Vysočina Arena Tour České spořitelny se konala během uplynulého víkendu 10. – 11. 8. v slavné Vysočina Areně za účasti 2300 bikerů a bikerek!

Kameramani ČT opět zachytili jedinečnou atmosféru všech závodních i nezávodních aktivit, které se během sportovního víkendu v Areně a v jejím okolí uskutečnily, ať už to byly výkony dospělých bikerů na závodních trasách A, B a C, úsilí malých závodníků v rámci mistrovských závodů ČT :D Junior Trophy nebo skvělou náladu a nasazení účastníků nezávodní trasy D – Family jízdy, rodinek na orienťáku Family Adventure, elektrokolistů na E-bike Eliminátoru či cyklistů v partnerském závodě Gravel & MTB Rallye Vysočina. Nebudou chybět zajímavé rozhovory a záběry na místní úchvatnou přírodu.

VYSÍLACÍ ČASY reportáží ze závodu Vysočina Arena Tour České spořitelny 2019 na programu ČT Sport:
Čtvrtek   15. 8. 2019,  13:40 - 10 minutový záznam
Pátek       16. 8. 2019,  14:05 – 25 minutový záznam

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT, delší reportáž najdete od 16. 8. ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.