3. 10. 2019

Televizní reportáže z Ralsko MTB Tour České spořitelny 2019

Nenechte si ujít letošní poslední reportáže na televizní obrazovce! Ze závodu Kola pro život v Ralsku jsou přichystané na programu ČT Sport dnes před polednem a zítra v příznivém čase – pět minut před pátou hodinou odpoledne.

Televizní reportáže z Ralsko MTB Tour České spořitelny 2019

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život a titulární partner závodu ČT Trans Brdy - Česká televize - připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže ze zavíráku termínovky Kolo pro život 2019. Druhý ročník bikerského závodu v lesích Máchova kraje se konal uplynulou sobotu 28. září za účasti téměř 1600 dospělých i malých nadšenců cyklistiky.

Kameramani ČT zachytili skvělou atmosféru sportovního dne, který byl díky svému datu zároveň svátkem všech Václavů a Dnem české státnosti. A oslava to byla věru důstojná! Borci na závodních trasách B a C i děti v kategoriích ČT Déčko Junior Trophy sváděli boje o poslední body do celoročních soutěží Prestige Trophy a Junior Trophy, rodinky s dětmi si užívali nádhernou nezávodní vyjížďku čisťounkou líbivou krajinou, malí maratonci si to rozdali v posledním letošním dětském maratonu. A po závodech to zase žilo v zázemí na letišti Hradčany, kde se uskutečnila autogramiáda Jaroslava Kulhavého a Kristiána Hynka, děti skotačily v Dětské zóně, soutěžily na Ninja Faktoru České spořitelny a v na pumptracku a v Bike Academy, ti zvídaví se přišli něco přiučit do Stanu lesní pedagogiky VLS.  To všechno a spoustu záběrů z tras uvidíte nyní na obrazovce.

VYSÍLACÍ ČASY reportáží ze závodu Ralsko MTB Tour České spořitelny 2019 na programu ČT Sport:
Čtvrtek  3. 10. 2019, 11:25 – 10 minutový záznam
Pátek     4. 10. 2019, 16:55 – 20 minutový záznam

Pokud nestihnete premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat od pátečního večera ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.