9. 8. 2018

Televizní reportáže ze Šumavy

Chcete si připomenout úžasné výkony a skvělou atmosféru na posledním závodu KPŽ na Zadově? Zapněte si kanál ČT Sport tento ve čtvrtek 9. 8. a pátek 10. 8.

Televizní reportáže ze Šumavy

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2018, Česká televize, připravila pro všechny příznivce horských kol krátkou a dlouhou variantu reportáže ze sedmého podniku 19. ročníku seriálu Kolo pro život, Šumavský MTB maraton České spořitelny, který se konal tuto sobotu 4. 8. 2018 na Zadově.

Od nekonečného vysilujícího vedra si příznivci horských kol přijeli odpočinout na svěží Šumavu. Kromě teplot okolo 25 stupňů se dokonce dočkali dvou ne zcela nepříjemných přepršek, nasbírali v lese borůvky a houby, nadýchali se čerstvého vzduchu a užili si spoustu nádherných výhledů ze sedla horského kola. Podívejte se, jak sportovní zážitek zpracovali reportéři České televize! Nechybí několik rozhovorů s úspěšnými mladými i dospělými závodníky.

Vysílací časy reportáží ze závodu Šumavský MTB maraton České spořitelny 2018 na programu ČT Sport:

Čtvrtek  9. 8. 2018,  13:20 – 10 minutový záznam (Nevypínejte pak obrazovku. V 13:30 následuje reportáž z kamarádské Enduro Serie Zadov.)
Pátek  10. 8. 2018,   9:35 – 20 minutový záznam

Nestihnete premiéry? Pak se může stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2018 podívat ze záznamu na ivysílání České televize ZDE.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.