29. 5. 2019

Televizní reportáže ze závodu Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

Vzpomínáte na sobotní dobrodružství s kolem v Hustopečích? Chcete si pěkné chvíle na třetím závodě KPŽ 2019 ještě jednou připomenout? Máte možnost! Už zítra a pozítří prostřednictvím obrazovek České televize.

Televizní reportáže ze závodu Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z úvodního moravského závodu termínovky Kolo pro život 2019. Pátý ročník Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO se konal uplynulou sobotu 25. května za krásně teplého počasí… 

Kameramanům ČT se podařilo zachytit jedinečnou atmosféru sportovního dne, který ozdobily výkony malých i velkých závodníků, včetně velikých českých bikerských jmen: Kristiána Hynka, Pavla Boudného nebo vítězů hlavní trasy Martina Stoška a Barbory Průdkové. Diváci se mohou těšit na tradiční start všech tras v centru města na Dukelském náměstí, nebudou chybět záběry z tras plných kopečků, rozhleden a výhledů do krásného kraje Jižní Moravy. Další záběry patří dětem, které vyrazily na impozantní zelený okruh ČT Déčko Junior Trophy, dětský maraton nebo s rodiči v klidném tempu na nezávodní trasu.

Vysílací časy reportáží ze závodu Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO 2019 na programu ČT Sport: 

Čtvrtek   30. 5. 2019,  7:20 – 10 minutový záznam
Pátek      31. 5. 2019,  8:15 – 20 minutový záznam 

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.