16. 5. 2019

Televizní reportáže ze závodu Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

Pojďme se prostřednictvím obrazovek České televize vrátit zpátky na Krásnou louku, před Zákaznické centrum ŠKODY AUTO, na hrad Zvířetice nebo na krásné úseky nezávodní trasy podél řeky Jizery. Zapněte si televizi zítra a v pátek a nalaďte program ČT Sport, připravené jsou reportáže z druhého závodu KPŽ.

Televizní reportáže ze závodu Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2019 a titulární partner závodu ČT Trans Brdy, Česká televize připravila pro všechny příznivce horských kol reportáže z druhého závodu 20. ročníku KPŽ. 10. ročník Mladé Boleslav Tour ŠKODA AUTO se konal uplynulou sobotu 11. května.

Kameramanům ČT se podařilo zachytit jedinečnou atmosféru sportovního dne, který ozdobily výkony malých i velkých závodníků, včetně sympatického skifaře Ondřeje Synka na hlavní trase nebo 250 účastníků nezávodní trasy D – Family jízdy. Diváci se mohou těšit na strhující start hlavní trasy B v centru města i nedočkavé cyklisty tras C a D v areálu zázemí na Krásné louce. Nemůžou chybět záběry a rozhovory s nejmenšími, kteří vyrazili na obří spirálový okruh ČT Déčko Junior Trophy, s vítězem trasy B, Pavlem Boudným a návštěva stánků a hřišť s doprovodným programem pro celou rodinu.

Vysílací časy reportáží ze závodu Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO 2019 na programu ČT Sport: 

Čtvrtek   16. 5. 2019,  13:10 – 10 minutový záznam
Pátek      17. 5. 2019,  14:30 – 20 minutový záznam

Pokud nestihne premiéry, můžete se stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2019 podívat ze záznamu na ivysílání ČT ZDE.

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.