9. 2. 2018

Termínová listina Kolo pro život 2018

Vyberte si z kolekce 19. ročníku seriálu závodů na horských kolech pro nejširší veřejnost, Kolo pro život! Kromě čtrnácti oblíbených a prověřených cyklistických lokalit je připravená jedna naprostá novinka v Libereckém kraji, z patnácti akcí si letos užijete dokonce dvě dvoudenní. K základní termínovce navíc přibylo pět partnerských závodů.

Termínová listina Kolo pro život 2018

Vánoční hodování a bujaré oslavy nového roku jsou za námi. Mnoho z nás teď přemýšlí a plánuje, jak nejlépe nastartovat nový rok a prožít ho co nejlépe, někteří si k tomu dávají i různá předsevzetí. Shodit přebytečná kila, víc se hýbat, dosáhnout lepších sportovních výsledků, trávit víc času v přírodě, užívat si častěji zábavu s rodinou či přáteli,... Pokud jste mezi nimi, umíme vám s naplněním těchto plánů pomoci! Vyberte si z našich akcí a přijeďte na Kolo pro život. Ať už jsou vaše předsevzetí jakákoliv, doufáme, že si to s námi užijete.

KOLO PRO ŽIVOT 2018

Datum Název závodu Místo
21.4.2018 ČT Trans Brdy Dobřichovice
28.4.2018 Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO Hustopeče
12.5.2018 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO Mladá Boleslav
26.5.2018 Orlík Tour Kooperativy Vystrkov
16.6.2018 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny Karlovy Vary  
23.6.2018 Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO Vrchlabí
30.06.-1.7.2018 Bikemaraton Drásal České spořitelny Holešov
21.7.2018 Praha - Karlštejn Tour České spořitelny Praha - Velká Chuchle
4.8.2018 Šumavský MTB Maraton České spořitelny Zadov
11.-12.08.2018 Vysočina Arena Tour České spořitelny + TEST EXPO Nové Město na Moravě
18.8.2018 Manitou Železné hory České spořitelny Chrudim
1.9.2018 Plzeňská MTB 50 Kooperativy Plzeň
8.9.2018 Znojmo Burčák Tour Kooperativy Znojmo
22.9.2018  Oderská Mlýnice České spořitelny Klokočůvek u Oder
29.9.2018 Ralsko MTB Tour České spořitelny Ralsko

 

PARTNERSKÉ ZÁVODY KPŽ 2018

Datum Název závodu Místo
19.5.2018 Apache Jestřebí hory Úpice
30.6.2018 Force Obr Drásal Holešov
30. 06. - 1. 7. 2018 Gravel Blinduro Česká Kanada Česká Kanada
14.7.2018 Salzkammergut Trophy Bad Goisern
12.8.2018 Gravel Blinduro Vysočina Arena Nové Město na Moravě

 

My, organizátoři největšího cyklistického seriálu v ČR, jsme, navzdory vločkám za okny, myšlenkami na začátku jara, uprostřed letních prázdnin i na konci babího léta, protože už od skončení 18. ročníku chystáme nový ročník závodů na kolech pro dospělé i děti. A věřte, že je to práce radostná, plná velkých plánů. Po třech letech stabilní patnáctky závodů jsme se rozhodli zrealizovat jeden úplně nový bikerský podnik a moc se těšíme, že se vám bude líbit! Nové trasy povedou krásnou přírodou Libereckého kraje pod názvem Ralsko MTB Tour České spořitelny. Premiéra v Ralsku zároveň 29. září nově uzavře celý 19. ročník seriálu Kolo pro život.

Kromě zbrusu nové akce jsme přichystali i několik dalších novinek. Program legendárního Drásala bude v roce 2018 rozložen do dvou dnů stejně jako akce v novoměstské Vysočina Areně. Jedna z nejstarších a nejpopulárnějších akcí horských kol u nás si to určitě zaslouží, v jednom našlapaném dnu už bylo v Holešově opravdu hodně těsno. 

Těšit se můžete na již zavedené závody a navíc jsme pro vás připravili i několik novinek.

Bát se nemusí ani skalní bikeři, kteří v základní termínovce nenašli tradiční podnik v Jestřebích horách. Závod pokračuje pod svým starším názvem Apač Jestřebí hory, slibuje ještě bikovější trasy a nově se stal jedním z pěti partnerských závodů série Kolo pro život. Body z trasy B tohoto závodu se navíc budou započítávat do celoroční sportovní soutěže Prestige Trophy. Do partnerské listiny je dále zapsána nejdelší trasa Bikemaratonu Drásal – OBR nebo populární rakouský Salzkammergut Trophy. Milovníci nové progresivní disciplíny gravel biků se zase mohou těšit na dva speciální závody „štěrkoletů“ -  Gravel Blinduro v České Kanadě a v Novém Městě na Moravě. Na všechny partnerské akce se můžete přihlásit přes webové stránky Kolo pro život po spuštění registrace na rok 2018.

Závod v Jestřebích horách pokračuje pod svým starším názvem Apač Jestřebí hory. Navíc s ještě bikovějšími trasami!

Další podrobnosti k pestré dvacítce akcí se postupně dozvíte na našich stránkách. V klidu si přes zimu prostudujte termíny a lokality. My vše do jara připravíme, abyste se zase s přáteli a rodinou pořádně ohřáli v sedle kola a užili si vyjížďky nejkouzelnějšími kouty naší země.

Těšíme se na vás na startu nového ročníku při tradičním otvíráku sezóny - ČT Trans Brdy v Dobřichovicích u Prahy nebo na některém z dalších závodů pod hlavičkou Petr Čech Sport. Přejeme vám krásnou zimu!

Tým Kolo pro život

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.