8. 2. 2019

Kolo pro život 2019 - oficiální termínová listina

Stojíme na prahu jubilejního 20. ročníku Kola pro život – seriálu závodů na horských kolech pro širokou veřejnost. Do startu zbývají necelé 3 měsíce, a to znamená ideální čas seznámit se s oficiální termínovou listinou všech našich podniků a zaškrtnout si data vybraných akcí v kalendáři.

Kolo pro život 2019 - oficiální termínová listina

Kolo pro život letos slaví dvacetiny. Seriál během uplynulých let vychytal dětské bolístky i pubertální rozevlátost a vyrostl v největší a nejkvalitnější amatérský seriál horských kol v České republice a vlastně i v celé Evropě. Máme za sebou neuvěřitelně pestrou a bohatou historii, kterou lemují slavná jména našich předních bikerů a bikerek, ale především jména statisíců nadšených cyklistů, mužů, žen a dětí, různého věku a výkonnosti, kteří se během uplynulých devatenácti ročníků postavili na start některého ze závodů.

Právě vy, kteří jste nelenili, vzali kolo, kamarády, rodiče, děti, partnery a partnerky s sebou a prožili den s KPŽ na vlastní kůži, jste hlavními tvůrci úžasné minulosti, ale také budoucnosti. Ano, Kolo pro život má za sebou dlouhou historii, ale rozhodně se nechystá do důchodu. Před námi jsou další výzvy a zážitky.

 

Seznamte se s oficiálními termíny jednotlivých podniků pro rok 2019. Vyberte si akci, která vám nejvíc sedne a přijeďte s námi oslavit 20. narozeniny! Již brzy se také můžete těšit na kompletní servis informací k jednotlivým akcím v kartách závodů na našich internetových stránkách. Snažíme se, aby každý z připravovaných závodů byl na té nejvyšší možné úrovni, proto v současné chvíli dolaďujeme poslední detaily.

Organizační tým společnosti Petr Čech Sport ve spolupráci s pořadateli jednotlivých akcí a nepostradatelnými partnery seriálu se dívají dopředu. A protože letošní rok vnímáme ze všech možných úhlů jako unikátní, chystáme pro vás spoustu novinek, se kterými stávající i nové fanoušky kol brzy seznámíme prostřednictvím stránek seriálu www.kolopro.cz a Facebooku KPŽ.

Do té doby vám děkujeme za přízeň a těšíme se na viděnou na startu!
Váš organizační tým seriálu Kolo pro život.

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.