15. 12. 2018

Termíny a lokality závodů Kolo pro život 2019

Mnozí z vás už jistě začínají plánovat víkendy nového roku. Letos jsme si proto s termíny akcí našeho seriálu závodů na horských kolech pospíšili, abyste s nimi mohli počítat a zakomponovali je do vašich nabitých diářů. Na oficiálních názvech závodů ve spolupráci s našimi partnery ještě pracujeme, ale místa a termíny 15 podniků KPŽ 2019 už známe. Přesto, k dílčím změnám ještě může po Novém roce dojít.

Termíny a lokality závodů Kolo pro život 2019

Venku je pořád krásně, vypadá to spíš na příchod jara než blížící se zimu. Nadcházející víkend zřejmě opět ukáže svoji vlídnou a teplými barvami hýřící tvář, a tak se mnozí z vás s radostí vyšvihnou do sedla a vyrazí do přírody. Proč také zazimovat dvoukolé kamarády, když počasí s nebývale vysokým počtem stupňů Celsia za okny pořád láká k parádní vyjížďce… 

Přesto všichni tušíme, že zima dřív nebo později přijde, kola uložíme na několik měsíců k zimnímu odpočinku, přesedneme na domácí trenažéry a pro změnu si užijeme bílou peřinu na horách a zimní sporty. Půl roku uteče, ani se nenadějeme a o slovo se opět přihlásí oblíbené jarní měsíce a start nové cyklistické sezóny. Pro nás bude o to významnější, že se pod hlavičkou Kolo pro život vydáme do terénu podvacáté!

Termíny a místa závodů Kolo pro život 2019

 

Oblíbené lokality 15 závodů doplní i letos několik tradičních i nových partnerských závodů. Veškeré podrobnosti k jednotlivým akcím 20. ročníku Kolo pro život se postupně dozvíte v pravý čas na našich webových stránkách. V klidu si přes zimu odpočiňte, prostudujte si termíny a lokality. My během zimních měsíců vše připravíme, abyste si to s kolem a Kolem na jaře a v létě zase pořádně užili.

Těšíme se na vás na stratu nového ročníku při velikonočním otvíráku v Hustopečích!

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.