12. 5. 2019

Tipovací soutěž KPŽ 2019 startuje. Finálová hra KPŽ v novém kabátu

Seznamte se s novým konceptem Tipovacích soutěží Kolo pro život 2019 a chopte se příležitosti vyhrát první z nich. Vítěz květnové soutěže se bude radovat z nového kola BMC!

 

Tipovací soutěž KPŽ 2019 startuje. Finálová hra KPŽ v novém kabátu

Tradiční součástí seriálu Kolo pro život byla od prvního ročníku tzv. Finálová hra. V předchozích ročnících se hra vždy soustředila na jednoho hlavního výherce, který si z Finálového večera odvezl nový osobní vůz. V letošním roce jsme se spolu s partnery seriálu rozhodli nabídnout příležitost zasoutěžit si během celé sezóny KPŽ a vyhrát hodnotnou cenu ne jednomu, ale hned několika šťastným výhercům v rámci šesti Tipovacích soutěží KPŽ 2019 v období květen – říjen. Co měsíc, to jedna soutěžní otázka a jeden výherce. Seznamte se s novými pravidly a první soutěžní otázkou pro měsíc květen, jejímž partnerem je generální partner seriálu Kolo pro život, Česká spořitelna. 

Účastníkem soutěže Finálová hra Kolo pro život 2019 se stává každý (dospělí či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz  a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat vždy do posledního dne konkrétního měsíce do 12:00 (poledne). Vždy na prvním závodě následujícího měsíce bude ze všech správných odpovědí vylosován a vyhlášen jeden šťastný výherce, jehož jméno bude posléze zveřejněno na webu www.kolopro.cz a sociálních sítích projektu. Vítěz převezme cenu z rukou zástupce partnera, který bude garantem konkrétní soutěže v konkrétním měsíci, případně mu bude předána dle osobní domluvy. 

Soutěžní otázka Tipovací soutěže KPŽ – Česká spořitelna pro květen 2019:

„Kteří závodníci a závodnice z týmu České spořitelny MTB reprezentovali Českou republiku na některé z Letních olympijských her?"
Mezi závodníky a závodnice se počítají ti, kteří se LOH zúčastnili a v závodě odstartovali. Jména závodníků a závodnic je třeba uvést v podobě, kterou závodníci a závodnice měli uvedenou ve startovní listině konkrétního ročníku LOH.

Do květnové Tipovací soutěže věnoval cenu – horské kolo BMC Teamelite 03 ONE v hodnotě 44.999 Kč generální partner projektu Česká spořitelna.


 Kompletní pravidla k Tipovací soutěži KPŽ 2019 najdete ZDE

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.