26. 2. 2019

Tým Česká spořitelna - Accolade se chystá na první starty

Období přípravy na novou cyklistickou sezónu už pomalu končí i pro nejúspěšnější tým seriálu KPŽ, Česká spořitelna – Accolade cycling team. Blíží se starty prvních zahraničních závodů.

Tým Česká spořitelna - Accolade se chystá na první starty

Formace „Spořky“ se v těchto dnech chystá pod vedením Radima Kořínka na letošní první starty. Lídři, týmu, dvojice Matouš Ulman a Tomáš Višňovský spolu překvapivě odjedou do Jihoafrické republiky, aby pokořili slavný etapový závod dvojic Cape Epic. Tomáš Višňovský v tomto extrémně náročném závodě startoval už v roce 2017, takže ví, co ho čeká, pro Matouše to bude premiéra. Oba borce doprovodí na černý kontinent trojice realizačního týmu. Závod startuje 17. března v Cape Townu prologem, následovat bude 8 těžkých etap. S průběhem jednotlivých etap vás budeme pravidelně informovat krátkými reporty.

Tomáš Višňovský na Kanárských ostrovech letos zůstal hned několik týdnů….v přípravě si pobyt zpříjemnil s borci silničního world tour týmu Bora - Hansgrohe společně s nimi bydlel 3 týdny.

Filip Rydval se dostal do sestavy po parádní sezóně v dresu Alltrainingu.cz . Do závodní sezóny naskočí až začátkem dubna v Chorvatské Pule.

Zbytek týmu ještě příští měsíc věnuje přípravě na slunné Mallorce a pak společně všichni odstartují na dvou závodech v chorvatské Pule. Prvního závodu 20. ročníku seriálu Kolo pro život, Praha – Karlštejn Tour České spořitelny se 27. dubna zúčastní kompletní tým.

Z předešlých sezón bude rozhodně co obhajovat a v nové sestavě to bude určitě zase něco nového. 

Držte klukům palce!

Tereza Neumanová - letos bude kombinovat silniční závody s MTB. určitě velmi příjemné oživení v ženském pelotonu. Na fotcgrafii je ještě v dresu 2018. 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.