19. 6. 2019

Unikátní Family jízda ve Vrchlabí. Nikde nejedete do kopce

Rozhodli jste se, že se s kolem a celou rodinou vydáte na 6. podnik Kola pro život do Vrchlabí? Zvolte trasu D – Family jízdu, určitě nebudete litovat. Na unikátní nezávodní trase zdoláte všechny kopce bez šlapání na lanovce i s kolem. On-line se můžete hlásit ještě dnes ZDE

Unikátní Family jízda ve Vrchlabí. Nikde nejedete do kopce

Na nádhernou vyjížďku ve Vrchlabí s kamarády, s rodinou nebo partnerem se amatérští cyklisté často těší celý rok. Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO (22. 6.2019) totiž nabízí jedinečný, dobře zorganizovaný nezávodní výlet do nejvyšších partií Krkonoš, na kterém si jízdu bez zbytečné námahy a potu pořádně užijete a poznáte všechny krásy našich nejnavštěvovanějších hor.

 

Trasa D – Family jízda na 33 km s převýšením 1415 m sice vypsanými parametry svátečního cyklistu trochu vyděsí, ale ve skutečnosti není vůbec náročná. Opak je pravdou. Do její délky i výšky jsou totiž započítány všechny úseky vzhůru z Herlíkovic na Žalý a ze Svatého Petru na Pláně, které účastníci pohodlně zdolají lanovkou i se svými koly. Jízdné lanovkou je započítané do ceny startovného 350 Kč. Sečteno, podtrženo, výletníci a rodinky jedou pouze po rovině nebo z kopce dolů a jako bonus je čeká vyhlídková jízda s nezapomenutelným výhledem na běžně nepřístupné území Krkonošského národního parku a vynikající občerstvovací stanice s místními specialitami, grilovanými pochoutkami i tradičními traťovkami a nápoji. Kromě horského kola můžete vyrazit i na trekovém kole nebo elektrokole.

 

Zázemí celá akce najdete na letišti Vrchlabí, kde je možné se do závodu přihlásit a využít po dojezdu do cíle všechny služby a nabitý doprovodný program seriálu Kolo pro život. Stejně jako závodní trasy, také trasa D startuje z půvabného historického vrchlabského náměstí T. G. Masaryka. Kvůli plynulejšímu odbavení u lanovek je možné startovat samostatně, bez hromadného startu v těchto časech: 10:00 - 10:40, 11:05 - 11:40, 12:05 - 12:30. Trasa ze zázemí do města bude vyznačena. Na lanovky určitě raději přibalte šusťákovou bundu.

 


ON-LINE REGISTRACE do středy 19. 6.
Více informací, mapky tras, propozice, klikněte ZDE
 
Přihlášky je možné podat také na místě v pátek 21. 6. navečer a v den závodu 22. 6. dopoledne v zázemí akce na prezenci na letišti Vrchlabí.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.