30. 3. 2020

Úprava termínů KPŽ pro sezonu 2020

Seriál Kolo pro život reaguje na vyvíjející se situaci ohledně koronaviru v České republice a upravuje termíny u úvodních třech závodů sezony. Závody z termínové listiny nemizí, posouvají se v čase.

Úprava termínů KPŽ pro sezonu 2020

Po důkladném zvážení dospěl organizační tým KPŽ k rozhodnutí o přesunutí bloku prvních tří závodů na pozdější dobu. Bikemaraton Beroun České spořitelny, letošní novinka, má nový termín 18. července a Mladá Boleslav Tour Škoda Auto byla přesunuta na 12. září. Náhradní termín tradičního úvodního závodu sezony, Praha – Karlštejn Tour Kooperativy, je momentálně v jednání. Termíny ostatních závodů zůstávají prozatím neměnné.

V tuto chvíli je tak jako první akce pro rok 2020 uveden závod na Orlíku a my pevně věříme, že touto dobou již bude v České republice nejen možné pořádat sportovní a jiné velké akce, ale především že tuto situaci do té doby společně zvládneme. S ohledem na neustále se vyvíjející situaci budeme i nadále sledovat aktuální dění, abychom vás mohli v co nejkratší možné době informovat. Pracujeme i s variantou pozdějšího startu, než je Orlík Tour Kooperativy. 

Přejeme všem pevné zdraví!

Tým KPŽ

 

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.