26. 6. 2019

Užijte si krásy Hostýnských vrchů na vybraných segmentech!

Vybrat jediný zážitkový Birell segmentu a dechberoucí Active Tour segmentu na trase Bikemaratonu Drásal České spořitelny není jednoduchá věc. Vždyť na trati sobotního závodu Kola pro život je tolik bikersky zajímavých a oku lahodících míst… Do závodu se můžete hlásit ZDE

Užijte si krásy Hostýnských vrchů na vybraných segmentech!

Birell segment Pod Javorčím
Birell segment na Bikemaratonu Drásal České spořitelny určitě potěší cyklistické fajnšmekry. Místní tento úsek dobře znají a rádi se sem na biku vrací cestou na Rusavu. Zaujme svojí fyzickou náročností, ale také rozmanitostí přírody a terénu, díky které si na téměř tříkilometrovém úsek užijete na kole spoustu zábavy a potu.

Poté, co za poslední občerstvovačkou U Buku odbočíte z asfaltové silnice do terénu, čeká vás závěrečné náročné stoupání celé trati (ať už jedete Obra, A, E, B nebo C) na Hrubou Malíkovou. Odtud budete technickým sjezdem klesat k rozcestí Pod Javorčím, dále uhnete vlevo na chodník, který traverzuje svahem pod vrcholem Javorčí a dovede vás k rozcestí Pod Lysinou. Celý Birell segment má délku 2,9 kilometry, vede převážně smíšenými lesíky a patří k nejpestřejším úsekům celého maratonu.

Birel segment si můžete projet ZDE       

 

Active Tour segment Na Trojáku
Kde mají domov nejmystičtější snímky z Drásala od oficiálního fotografa seriálu Kolo pro život Miloše Lubase? Asi se nespleteme, když řekneme, že z louky nad Trojákem, kde bikeři tras A, E a partnerský FORCE OBR jedou na horizontu a následně sjíždějí od rozhledny Maruška na parkoviště s občerstvovací stanicí Na trojáku. Na tomto místě bude také vyznačený Active Tour segment s jedinečnými výhledy do krajiny.

 

Pro zajímavost, právě na tomto úseku se také pravidelně jezdí jedna z nejhezčích a nejvyhlášenějších zkoušek Barum Rally. Mrkněte na video od Škody Motorsport s úspěšným českým jezdcem Janem Kopeckým, který několikrát v Mladé Boleslavi zaváděl za volantem soutěžního speciálu ŠKODY AUTO hlavní trasu B Kola pro život! Uděláte si obrázek, jaká je to krása…. 

Video ZDE

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.