5. 10. 2020

Vrchlabí – Špindl Tour Škoda Auto se neuskuteční

Po nádherné akci v Ralsku pro vás máme naši milí bikeři jednu smutnou zprávu. Letošní sportovní sezona je plná změn a řešení na poslední chvíli. Od dnešního dne platí v ČR po dobu 30 dní nouzový stav a v tomto období neumožňují vládní nařízení a pravidla uskutečnění akce našeho formátu.

Vrchlabí – Špindl Tour Škoda Auto se neuskuteční

Plánovaná 14. akce letošní sezony Kola pro život, Vrchlabí – Špindl Tour Škoda Auto se v plánovaném termínu 17. října neuskuteční. Akce neproběhne ani v jiném náhradním termínu. Do poslední chvíle jsme konzultovali, vymýšleli, radili se, ale o víkendu jsme se rozhodli pro finální zamítavé stanovisko. Jsme přesvědčeni, že sportovat se musí. A to i v době covidu. Nouzový stav však jasně vyjadřuje situaci, která v naší zemi není příznivá. Čím dříve se situace uklidní, tím dříve se zbavíme omezení a budeme opět fungovat normálně.

Zrušení akce neznamená, že o nás neuslyšíte. Věříme, že budeme schopni uspořádat stylové zakončení letošní sezony a to konkrétně v sobotu 7. listopadu v pražském Ski & Bike Centrum Radotín. Sportovní program chceme doplnit o již tradiční Finálový večer. O formátu akce, startovném, kapacitách a průběhu vás budeme včas informovat.

Těžko můžeme slovně vyjádřit, jak moc jsme pyšní a hrdí na to, že i v této době jsme skoro 13 víkendů bez přestávky trávili společně s vámi na Kole pro život. Děkujeme za důvěru.

Celý tým KPŽ

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.