21. 6. 2018

Vrchlabské nadstandardní občerstvovačky

Pořadatelé z Krkonoš lákají na domácí pochoutky v občerstvovacích stanicích.

Vrchlabské nadstandardní občerstvovačky

V článku zveřejněném dnes v poledne jsme se zmínili o společnosti Nutrend, která je dodavatelem sportovní výživy a nápojů občerstvovacích stanic všech 15 závodů seriálu KPŽ 2018. Kromě těchto profi výrobků se na občerstvovačkách KPŽ můžete nasytit tradičními cyklistickými „povzbuzováky“ jako jsou jablka, banány, melouny, tatranky, sladké pečivo z pekárny Odkolek, rozinky, oříšky aj. Jsou ale podniky, kde si na bufetech dávají místní organizátoři obzvlášť záležet, připraví něco netradičního a chutného, kvůli čemu stojí za to slézt z kola, zastavit se a ochutnat. Mezi ty rozhodně patří sobotní Vrchlabí - Špindl Tour České spořitelny.

Nad rámec běžného občerstvení budou na pultech místních občerstvovacích stanic zařazeny opravdové kulinářské poklady. Tak třeba u bufetu na Strážném se podává domácí škvarková pomazánka s pravým, měkkým krkonošským chlebem, přistavená bude i várnice s teplým čajem. Na nejvýše položené občerstvovačce u penzionu Hanapetr se zase budou grilovat neskutečná pochoutka – kýta a krůta a protože na sobotu zařídil náladový Krakonoš nižší teploty, určitě uvítáte prohřátí útrob domácím vývarem s játrovými knedlíčky.

Pokud nejedete vyloženě na čas nebo na konkrétní umístění, zastavte se u vrchlabských občerstvovaček trochu déle a užijte si dobroty, které pro vás místní pořadatelé připravili.
Vždy Kolo pro život není jen o závodění, ale také o všech slastech, které sobotní KPŽ den nabízí!

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.