9. 8. 2018

Zapojte se do ankety a pomozte nám vylepšit KPŽ

Do ankety se mohou on-line zapojit registrovaní závodníci a závodnice, ale také ti, kteří registrováni nejsou a na závody Kolo pro život jezdí jako doprovod.

Zapojte se do ankety a pomozte nám vylepšit KPŽ

Již 19 let je naším cílem, abyste se cyklistikou bavili a víkendy strávené v sedle kola v nejkrásnějších koutech České republiky byly pro vás nezapomenutelné v tom nejlepším slova smyslu. Proto jsme se ve spolupráci s naším generálním partnerem a hlavními partnery rozhodli poskytnout prostor vám, našim klientům, abyste se vyjádřili k fungování seriálu a poskytovaným služebám prostřednictvím ankety. Ta zahrnuje 20 jednoduchých otázek, na které jste v papírové formě měli možnost odpovědět na šumavském Zadově uplynulý víkend, nebo budete mít na nadcházející akci v Nové Městě na Moravě. Zároveň má každý stejnou šanci zapojit se do ankety on-line až do středy 15. 8. 2018

                                                          na odkazu ZDE

Anketa je jednoduchá, stačí zvolit jednu z nabízených odpovědí (ANO/NE). Odpovědět můžete také pouze na vámi vybrané otázky, velice uvítáme vaše doplňující odpovědi. Z jednoho zdroje (počítače, mobilu…) je možné anketu vyplnit pouze jednou.

Každé vaší odpovědi si vážíme a předem za ni děkujeme,

Team Kolo pro život

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.