20. 6. 2019

Zastavte se na unikátních vrchlabských občerstvovačkách!

Pořadatelé sobotního závodu Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO lákají na tradiční traťovky i unikátní domácí pochoutky na občerstvovacích stanicích. Určitě stojí za to přibrzdit…

Zastavte se na unikátních vrchlabských občerstvovačkách!

Kromě sportovní výživy a nápojů společnosti Nutrend, která je dodavatelem profi výrobků na občerstvovacích stanic všech 15 závodů seriálu KPŽ 2019, se na občerstvovačkách KPŽ můžete nasytit tradičními cyklistickými „povzbuzováky“ jako jsou jablka, banány, tatranky, sladké pečivo z pekárny Odkolek, rozinky, oříšky aj. Jsou ale podniky, kde si na bufetech dávají místní organizátoři obzvlášť záležet, připraví něco netradičního a chutného, kvůli čemu stojí za to zastavit, slézt z kola a ochutnat. Mezi ně tradičně patří šestý podnik seriálu Kolo pro život ve Vrchlabí a jeho nádherném okolí. 

Nad rámec běžného občerstvení budou na pultech místních občerstvovacích stanic zařazeny opravdové kulinářské poklady.

1. občerstvovačka, Rovinka – studené pití, ovoce (jablka, banány, pomeranče), sladké pečivo, tatranky, domácí škvarková pomazánka s pravým, měkkým krkonošským chlebem

2. občerstvovací stanice, Strážné (společná pro všechny trasy) – teplý čaj, ionťáky a výživa od Nutrendu, chleby se sádlem, ovoce, sladké, rozinky, pochoutky z grilu, chlazený Birell.

3. pitná občerstvovací stanice, Kotelské domky (místo Hanapetru) – nápoje

 


Pokud nejedete vyloženě na čas nebo na konkrétní umístění, zastavte se u vrchlabských občerstvovaček trochu déle a užijte si dobroty, které pro vás místní pořadatelé připravili. Vždyť Kolo pro život není jen o závodění, ale také o všech slastech, které sobotní KPŽ den nabízí!

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.