5. 2. 2020

Zažij pocit profesionálního cyklisty! Staň se členem amatérského klubu bikerů BIKE FOR LIFE.

Možná jste si těch barev v minulém roce na závodech seriálu Kolo pro život všimli. Nápaditá kombinace modré, růžové a černé. Nejrychleji se rozvíjející cyklistický klub v rámci seriálu opět otevírá své brány, a i vy teď můžete být jeho součástí.

Zažij pocit profesionálního cyklisty! Staň se členem amatérského klubu bikerů BIKE FOR LIFE.

Cyklistický seriál Kolo pro život je se svými 15 závody největším projektem svého druhu pro širokou veřejnost nejen v ČR. Pod patronací Kola pro život proto v loňském roce vznikl nový amatérský cyklistický klub BIKE FOR LIFE.

Stát se součástí týmu je jednoduché, stačí si vybrat ze dvou výhodných typů členství – BFL Smart (členství se 3 startovnými) nebo BFL Active (5 startovných v balíčku). Členství v klubu je celoroční a cyklistická výbava vám pochopitelně zůstává i po vyčerpání daného počtu startovných. Pokud se rozhodnete jezdit i na další závody seriálu, jako členi klubu máte každé další startovné za extra zvýhodněnou cenu 500Kč!

Podívejte se, co vše členství v BFL bike clubu obsahuje a neváhejte se přidat do nejlepší cyklistické komunity.

Nabídka členství zde
Fotogalerie BFL z r. 2019 zde

BIKE FOR LIFE bike club je určen všem cyklistickým nadšencům z řad široké veřejnosti, všem amatérským cyklistům bez rozdílu věku a výkonnosti. Přidat se může kdokoli, kdo má chuť se potkávat se stejně naladěnými lidmi, kdo chce zažívat radost i adrenalin na tratích závodů Kolo pro život a kdo chce zažít pocit týmového ducha. Zkrátka každý, kdo jezdí pro radost, a nejen pro vítězství.

Díky BFL bike clubu máš unikátní příležitost vyzkoušet si podmínky profesionálních cyklistů s vlastním zázemím, originální řadou cyklistického oblečení a doplňků, VIP servisem v místě závodu, a spoustou dalších výhod, díky kterým se budeš cítit jako profi závodník a na trati tak ze sebe vymáčkneš to nejlepší.

BFL klub má na každém závodě své vlastní zázemí - VIP Skybox. Skybox ti poskytne nadstandardní komfort v podobě útočiště před i po závodě. Ve Skyboxu na tebe bude čekat občerstvení po celý den, káva i nealko nápoje, pohodlné sezení pro nezbytný relax a odpočinek. Samozřejmostí je přítomnost hostesky po celý den, která ti ochotně se vším poradí a pomůže. Ve Skyboxu se tak můžeš převléknout a bez obav odložit všechny své osobní věci, zatímco s týmem bojuješ na trati.

Po závodě pak určitě přijde vhod bohaté doplnění energie v podobě kvalitního cateringu ve VIP stanu Kola pro život, kde budeš mít neomezený přístup ke studeným salátům nebo nealko nápojům. Samozřejmostí je možnost dát si až tři teplá jídla v den závodu.

Jezdíš závody Kola pro život a nemáš k sobě parťáka? Chtěl bys zažít pocit profesionálního cyklisty?

Pak je BIKE FOR LIFE bike club tím správným místem pro tebe!

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.