13. 9. 2018

Znojmo Burčák Tour v televizi

Chcete si připomenout skvělou atmosféru na startu, na trasách, občerstvovačkách i v cíli letošního znojemského závodu KPŽ? Připomeňte si výkony velkých i malých bikerů prostřednictvím reportáže České televize dnes a zítra na programu ČT Sport.

Znojmo Burčák Tour v televizi

 

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2018, Česká televize, připravila pro všechny příznivce horských kol a seriálu Kolo pro život krátkou a dlouhou variantu reportáže z 13. podniku 19. ročníku KPŽ, Znojmo Burčák Tour Kooperativy, který se konal uplynulou sobotu 8. září ve městě okurek, vína, burčáku a historických památek.

5. ročník nejoblíbenějšího závodu seriálu Kolo pro život letos zaznamenal historický rekord účasti v rámci všech odjetých ročníků seriálu Kolo pro život od roku 2000. Obrovský podíl na popularitě akce mají místní pořadatelé, Jihomoravský kraj, město Znojmo, všichni štědří partneři v čele s titulárním partnerem závodu, pojišťovnou Kooperativa a společností Efko stovka místních dobrovolníků. Během 5 let se jim podařilo vytvořit bikerský závod s neopakovatelně pohodovou a radostnou atmosférou. Právě pohodu a dobrou náladu všech zúčastněných se podařilo zachytit reportérům a kameramanům České televize a nyní máte možnost si sportovně společenský den opět připomenout v televizní reportáži. Nebudou chybět rozhovory na startu i v cíli, výhledy do vinic a prosluněného kraje, fantastické výkony dětí i závodníků na trase B a C i radost pohodářů a rodinek na nezávodní vyjížďce Fitness jízdy.

Vysílací časy reportáží ze závodu Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2018 na programu ČT Sport:

Čtvrtek   13. 9. 2018,  13:10 – 10 minutový záznam
Pátek      14. 9. 2018,  14:35 – 20 minutový záznam
Sobota    15. 9. 2018   05:35 - 20 minutová repríza

Nestihnete premiéry? Pak se může stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2018 podívat ze záznamu na ivysílání České televize ZDE.

Foto: Martin Půlpán, Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.