13. 9. 2018

Znojmo Burčák Tour v televizi

Chcete si připomenout skvělou atmosféru na startu, na trasách, občerstvovačkách i v cíli letošního znojemského závodu KPŽ? Připomeňte si výkony velkých i malých bikerů prostřednictvím reportáže České televize dnes a zítra na programu ČT Sport.

Znojmo Burčák Tour v televizi

 

Generální mediální partner seriálu Kolo pro život 2018, Česká televize, připravila pro všechny příznivce horských kol a seriálu Kolo pro život krátkou a dlouhou variantu reportáže z 13. podniku 19. ročníku KPŽ, Znojmo Burčák Tour Kooperativy, který se konal uplynulou sobotu 8. září ve městě okurek, vína, burčáku a historických památek.

5. ročník nejoblíbenějšího závodu seriálu Kolo pro život letos zaznamenal historický rekord účasti v rámci všech odjetých ročníků seriálu Kolo pro život od roku 2000. Obrovský podíl na popularitě akce mají místní pořadatelé, Jihomoravský kraj, město Znojmo, všichni štědří partneři v čele s titulárním partnerem závodu, pojišťovnou Kooperativa a společností Efko stovka místních dobrovolníků. Během 5 let se jim podařilo vytvořit bikerský závod s neopakovatelně pohodovou a radostnou atmosférou. Právě pohodu a dobrou náladu všech zúčastněných se podařilo zachytit reportérům a kameramanům České televize a nyní máte možnost si sportovně společenský den opět připomenout v televizní reportáži. Nebudou chybět rozhovory na startu i v cíli, výhledy do vinic a prosluněného kraje, fantastické výkony dětí i závodníků na trase B a C i radost pohodářů a rodinek na nezávodní vyjížďce Fitness jízdy.

Vysílací časy reportáží ze závodu Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2018 na programu ČT Sport:

Čtvrtek   13. 9. 2018,  13:10 – 10 minutový záznam
Pátek      14. 9. 2018,  14:35 – 20 minutový záznam
Sobota    15. 9. 2018   05:35 - 20 minutová repríza

Nestihnete premiéry? Pak se může stejně jako na všechny ostatní reportáže ze závodů KPŽ 2018 podívat ze záznamu na ivysílání České televize ZDE.

Foto: Martin Půlpán, Miloš Lubas

Generální partner

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.