29. 7. 2020

ZP MV ČR – hrdý partner Kola pro život!

Od závodu Trans Brdy s 211 jste si jistě všimli zvýšené koncentrace modré a bílé barvy na webu projektu a zejména pak na všech závodech Kola pro život. Důvod je prostý – spolehlivé partnerství úspěšného projektu Kola pro život a spolehlivý partner v péči o vaše zdraví, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, zkráceně ZP MV ČR.

ZP MV ČR – hrdý partner Kola pro život!
PARTNEREM ČLÁNKU JE

Největší zaměstnanecká zdravotní pojišťovna, označena číslovkou „211“, se jako partner účastní sportovních akcí pro celé rodiny na území České republiky. I z toho je patrné, že hlavním cílem „211“ je podpořit její klienty v zájmu o prevenci a zdravý životní styl. I proto je mottem pojišťovny, která má dnes již přes 1.300.000 klientů, „Zdraví jako vášeň“.

Všem klientům nabízí „211“ lákavé bonusy z fondu prevence a obecně má velký zájem na péči o jejich zdraví. Tato stabilní organizace se podílí na nejrůznějších akcích v oblasti zdravého životního stylu jako partner nebo přímo jako organizátor.

V neposlední řadě ZP MV ČR klade důraz na nejrůznější edukativní programy v rámci zdravé výživy, ústní hygieny nebo třeba první pomoci. Co je pro klienty „211“ velkou výhodou? Jistě široká nabídka slev a výhod na produkty a služby obchodních partnerů. Klienti mohou využít zajímavé slevy na pohybové aktivity, relaxaci, kosmetické přípravky či zdravotnické prostředky a mnoho dalšího. Sleva na startovném je klientům ZP MV ČR k dispozici i v rámci Kola pro život. Na svých klientech jí jednoduše záleží.

I na dalších závodech KPŽ 2020 se můžete na ZP MV ČR těšit.

Vše důležité najdete na webu www.211.cz

Děkujeme, že vás máme!

Tým Kola pro život

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.