22. 2. 2018

Postavte tým a jezděte Do práce na kole

Co takhle v květnu nechat auto doma a spolu s kolegy či rodinou šlapat do práce nebo do školy na kole? Tuhle výzvu loni přijalo 13 000 lidí ve 33 městech po celé republice. V soutěži Do práce na kole nakonec nejpravidelněji jezdili v Krnově a mezi profesemi byli nejpilnější účetní, lékárníci a personalisté. Jdete do toho, ale nebaví vás jenom kolo? Nevadí, můžete jezdit také na koloběžkách, prkýnkách, chodit nebo běhat. Registrovat se můžete už od 1. března na webu dopracenakole.cz.

Postavte tým a jezděte Do práce na kole
PARTNEREM ČLÁNKU JE

Nebojte, Do práce na kole není žádný závod pro vysportované jedince v dresech. Naopak, akce je určená pro nejširší veřejnost a jde hlavně o v pravidelnost. Soutěžit můžete i sami, ale mnohem větší zábava je v týmech, kdy musíte táhnout za jeden provaz. Minimálně si odnesete lepší kondici, dobrý pocit ze sebe sama, zážitky s kolegy a originální tričko z biobavlny. Když zabodujete, tak i stylová kola, outdoorové zájezdy, cyklovýbavu a mnoho dalších cen. V Praze i v dalších městech na vás čekají speciální akce jako snídaně zdarma nebo volné vstupy na sport, relax či kulturu.

Letošní motto soutěže, jejímiž tvářemi jsou herci divadla VOSTO5, zní: „Zachraň město!” Proč? Více lidí na kolech totiž znamená zdravější města - čistší vzduch i více místa v ulicích. A to je hlavním cílem Do práce na kole. Pojeďte v tom s námi!

Chcete do soutěže zapojit svou firmu nebo instituci? Napište na kontakt@dopracenakole.cz. Můžete vyhrát i v kategorii Cyklozaměstnavatel roku.

Více na www.dopracenakole.cz nebo facebook.com/dopracenakole.
Do práce na kole pořádá spolek Auto*Mat a místní organizátoři.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.