Modrá zóna České spořitelny – 20. 6. 2015 – Orlík

Je za námi další závod. který se odehrál v okolí naší největší přehrady Orlík. Zde si děti i jejich doprovod mohl zasoutěžit v nejrůznějších disciplínách a třeba vyhrát některou z hezkých cen. které se tradičně v Modré zóně České spořitelny rozdávají.

 

Je za námi další závod. který se odehrál v okolí naší největší přehrady Orlík. Zde si děti i jejich doprovod mohl zasoutěžit v nejrůznějších disciplínách a třeba vyhrát některou z hezkých cen. které se tradičně v Modré zóně České spořitelny rozdávají.

 
 
A přestože jde v seriálu KPŽ především o sportovní klání na trati. ani v prostoru cíle. kde bylo připraveno mnoho aktivit pro fanoušky nebyla nouze o sportovního ducha a skvělé výkony. Pojďme si zrekapitulovat. které soutěže a aktivity Modrá zóna České spořitelny přivezla do zázemí na Vystrkově. Pro některé jsou již důvěrně známé. pro jiné to byly příjemné novinky a zpestření. Pojďme na to! Testovali jsme. jak pevná a flexibilní jsou vaše zápěstí. prověřili jsme nejen rychlost. ale i zručnost jízdy na koloběžce YEDOO. V BOOMco zóně byla výzvou soustředěnost a přesnost při střelbě na terč. Nechyběla herní zóny Nintenda. skákací hrad. 3D piškvorky nebo výroba kreativních placek. A kdo se nestyděl. společně s DJ si namíchal vlastní hudbu. Prostě každý si našel to své. A kdo se do toho opřel. měl šanci vyhrát. A taky. že jste vyhrávali. 
 
/
 
/
 
/
 
/
 
 
Ondřej Míka si odnesl výhru od Nintenda. Postavičku Amiibo. která slouží pro přenos vašeho profilu z konzole na konzoli. a tričko s herním motivem.
 
Matěj Purnuch. Filip Moc a Vašek Mach se stali výhercem blasteru značky BOOMco od Mattela.
 
Zdravou lahev od značky YEDOO. na jejichž koloběžkách soutěžíme. si nejen pro sebe. ale i pro dalšího člena rodiny či přátele získal M. Půlpán junior. zvaný Pulpis.
 
Na Cyklocamp s Pepu Dresslerem pojede Martina Hodačová. která vyhrála v celkové soutěži Modré zóny České spořitelny voucher na tuto akci.
 
Zdeňka Veverková. je novým majitelem herní konzole na cesty 3DS od Nintenda.
 
V odpoledním tipování. jste si mohli zasoutěžit. jak daleko skáče Pepa Dressler na svém kole.  Konkrétní skok pak proběhl pře vyhlášením závodu. Nejbližší tip měli Radek Vršický a Ondra Pour. kteří se podělí o tričko Dressler a knihu Škola kola. jejímž autorem je sám skokan.
 
 
 
 
Text a foto: Martin Březina
 • GENERÁLNÍ PARTNER
  CS n RGB
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
   mafra 2 radky   radio
 • PARTNEŘI

  specialized
  nutrend
  STRABAG teams work
  ghc genetics
  Birell 2017
  lawi2  
   rajecc
 • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

  zpmv
 • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

  Festina
 • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

  3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
 • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


  AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


  ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
 • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


  msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
 • PARTNER ZÁVODU

  VLS 2017