Grand Prix Junior Trophy

Grand Prix ČT :D Junior Trophy

Na tento prestižní závod se budou moci případní zájemci nominovat v rámci závodů ČT :D Junior Trophy, které jsou nedílnou součástí projektu Kolo pro život.

Nominační závody

závod - 23.4. 2016 Trans Brdy České spořitelny
závod - 30.4. 2016 Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
závod – 14.5. 2016 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
závod - 21.5. 2016 Jestřebí hory České spořitelny
závod - 4.6. 2016 Orlík Tour Kooperativy
závod - 11.6. 2016 Ještěd Tour Kooperativy
závod - 25.6. 2016 Bikemaraton Drásal České spořitelny

Kategorie

Zkartka kategorie Kategorie
Z6-7 žákyně 6-7 let 2010 – 2009
Z8-9 žákyně 8-9 let 2008 – 2007
Z10-11 žákyně 10-11 let 2006 – 2005
Z12-13 žákyně 12-13 let 2004 – 2003
M6-7 žáci 6-7 let 2010 – 2009
M8-9 žáci 8-9 let 2008 – 2007
M10-11 žáci 10-11 let 2006 – 2005
M12-13 žáci 12-13 let 2004 – 2003

Kritéria nominace

Z vybraných závodů Junior Trophy získají nominaci vždy první čtyři nejrychlejší závodníci ve své kategorii. V případě, že se už nominovaný závodník zúčastní dalšího závodu, nominaci na finále získává další závodník v pořadí. Nominovaní závodnici budou po každém závodě zveřejněni na webu kolopro.cz v sekci Junior Trophy.

Do 10 dnů po závodě budou nominování závodníci vyzváni k potvrzení účasti na GP ČT :D Junior Trophy na stránkách Sportsoft ZDE. Pokud účast nepotvrdí, může pořadatel GP Junior Trophy nominovat dalšího závodníka v pořadí příslušného závodu a kategorie.

Každý nominovaný závodník, obdrží při vyhlášení i 2 vstupenky pro volný vstup do areálu MS.

Řazení na startu Grand Prix ČT :D Junior Trophy

Bude prováděno podle průběžného pořadí v Junior Trophy v dané kategorii a to po odjetí sedmi nominačních závodů.

 

Open ČT :D Junior Trophy

Otevřený závod pro děti bez nominace pro tzv. příchozí.

Kategorie

Zkartka kategorie Kategorie
DOZ dětská odrážedla holky 2012 a mladší
Z0-5 holky do 5 let 2011 a mladší
Z6-8 žákyně 6-8 let 2010 – 2008
Z9-11 žákyně 9-11 let 2007 – 2005
Z12-14 žákyně 12-14 let 2004 – 2002
DOM dětská odrážedla kluci 2012 a mladší
M0-5 kluci do 5 let 2011 a mladší
M6-8 žáci 6-8 let 2010 – 2008
M9-11 žáci 9-11 let 2007 – 2005
M12-14 žáci 12-14 let 2004 – 2002

 Registrace

Probíhá přes stránky MS www.mtb2016nmnm.cz a v místě závodu.

Program

8:00 prezence - Prezence končí vždy 30 minut před startem dané kategorie.
10:00 Start Grand Prix ČT :D Junior Trophy
12:00 Start Open ČT :D Junior Trophy
13:00 Vyhlášení vítězů - Kategorie odrážedel a dětí do 5 let se nevyhlašuje.

 

Jména nominovaných

Trans Brdy České spořitelny
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
M6-7 6177 VAJSEJTL Jan 2009  
6026 VAŠINA Timotej 2009 Craft Author Bike Team
6018 KOVÁŘ Melichar 2009 BIKE FREAKS HOLICE
6249 KUČVA Tomáš 2009 Author Team Stupno
Z6-7 6016 KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 Dukla Praha
6072 JIRÁSKOVÁ Ema 2009  
6275 ROSOVÁ Jolana 2009 Ck loko Rakovnik
6045 PANTUČKOVÁ Anna 2009 ACT leraK Blansko
M8-9 6019 BLAŽEK Aleš 2007 Nasavrky Bikers
6027 FRENCL Dominik 2007 GIANT Pítrs bikes
6005 SVOBODA David 2008 TJ Sokol Vinoř
6048 NOVÁK Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE
Z8-9 6002 KRÁTKÁ Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE
6130 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 IVAR CS  - AUTHOR TEAM
6134 GROHOVÁ Lucie 2008 Author Team Stupno
6044 ČAPKOVÁ Claudie 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM
M10-11 6001 SAMEC Filip 2005 Bikeclinic Junior Team
6091 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Dukla Praha
6025 NĚMEC Erik 2005 CYKLO BENDL CLUB 98
6009 PURNOCH Matyáš 2006 Bikeclinic Junior Team
Z10-11 6113 RADOVÁ Daniela 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk
6013 ROZSYPALOVÁ Adéla 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6366 ALBLOVÁ Barbora 2005  
6004 DUŠKOVÁ Kateřina 2006 Horní Hanychov
M12-13 6007 ŠINDELÁŘ Jan 2003 Craft Author Bike Team
6012 ROZSYPAL Štěpán 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6096 VENCL Libor 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM
6036 ČERVÍČEK David 2003 TEAM-LOUNY
Z12-13 6014 ŠINDELÁŘOVÁ Hana 2004 Craft Author Bike Team
6047 KŘIKAVOVÁ Šárka 2003 Bike Club Město Touškov
6021 KOLÁŘOVÁ Justýna 2004 Dukla Praha
6231 DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 Bikeclinic Junior Team
Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
M6-7 6613 JOGL Denis 2010 Ck loko Rakovnik
6620 VALENTA Věnek 2009  
6824 SMEJKAL Jakub 2009 HurIKÁNI ŽDÁNICE
6835 KŘÍŽ Daniel 2009  
Z6-7 6634 BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Nasavrky Bikers
6641 TABULKOVÁ Barbora 2009  
6649 POSPÍŠILOVÁ Arleta 2009  
6636 SVOBODOVÁ Laura 2010 TJ Sokol Vinoř
M8-9 6611 FRENCL Patrik 2008 GIANT Pítrs bikes
6624 TABULKA Štěpán 2007  
6825 SMEJKAL David 2007  
6737 HORÁK Adam 2007  
Z8-9 6665 BRADÁČOVÁ Nikola 2007 ACT leraK Blansko
6716 SEIDLOVÁ Kateřina 2007 Vrv pro sport
6630 DLOUHÁ Aneta 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6694 VÁCLAVŮ Martina 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M10-11 6612 BRUCKNER Filip 2006  
6616 TABARA Šimon 2005 SHARK Bikers Junior Team 
6659 ŠUMPÍK Pavel 2006 BIKE FREAKS HOLICE
6723 RUBEŠ Daniel 2005 AGROTEC
Z10-11 6629 MARKOVÁ Adéla 2005 Dukla Praha
6654 HRABALOVÁ Zuzana 2005 PBV MTB Team Brno
6770 ČERNÁ Hana 2005 DrahANSKÝ SPORT TEAM
6769 RACKOVÁ Nikola 2005  
M12-13 6714 JURKULÁK Jakub 2003 FLOR - BIKE z.s.
6615 PŮLPÁN Matěj 2003 www.scottmtb.cz
6720 POLA Jonáš 2004 Porsche Olomouc
6761 HŘEBAČKA Matěj 2003  
Z12-13 6697 BÁRTOVÁ Gabriela 2003 SKC Tufo Prostějov
6622 KNIHOVÁ Kateřina 2003 SHARK Bikers Junior Team
6726 RUBEŠOVÁ Anna 2003 AGROTEC
Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
M6-7 6 989 ŠPERL Václav 2009  
6 933 HLADÍK František 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM
6 934 OPÁLKO Matyáš 2009 copr přeštice
6 941 MOULIS Ondřej 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM
Z6-7 6 058 KRÁČMAROVÁ Anna 2009 Apache Loko Trutnov
6 064 KROUPOVÁ Jolana 2009 TJ COPR Přeštice
6 935 KOUKALOVÁ Eliška 2009 Feltbikes.cz
6 045 ČIŽINSKÁ Emma 2010 MAD World Racing
M8-9 6 958 HÁJEK Tomáš 2007 IVAR CS  - AUTHOR TEAM
6 924 ICHA Aleš 2007 Ck loko Rakovnik
6 143 FIŠER Jaroslav 2007  
6 049 HAVELKA Matěj 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM
Z8-9 6 926 PECHÁČKOVÁ Denisa 2007  
6 938 PETRÁČKOVÁ Anna 2008 P.J.P.T. junior team
6 930 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 www.ehorka.cz
6 932 NOVÁKOVÁ Daniela 2007  
M10-11 6 069 SOUČEK Jakub 2005 Bikeclinic Junior Team
6 169 GROH Daniel 2005 AuthorTeamStupno
6 211 CHLOUEK Josef 2005  
6 123 JURKULÁK Marek 2005 FLOR - BIKE z.s.
Z10-11 6 093 ČERNÁ Karolína 2006 Dukla Praha
6 043 KROUPOVÁ Zuzana 2006 copr přeštice
6 054 VAŠKOVSKÁ Michaela 2006 MAGIC Bike Team
6 208 DLASKOVÁ Vanda 2005 LAWI author team
M12-13 6 174 VEVERKA Václav 2003  
6 927 KALIVODA Lukáš 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk
6 960 JANKOVSKÝ Tomáš 2004 BIKE3000 Junior Team
6 187 CHÝLE Filip 2004  
Z12-13 6 007 BLECHOVÁ Lucie 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6 078 MIKSOVÁ Barbora 2003 TJ Jiskra josefův důl
6 101 STAŇKOVÁ Aneta 2004 BAKAKO Nová Paka
6 102 PODLIPNÁ Bára 2004 BAKAKO Nová Paka
Jestřebí hory České spořitelny
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
Z6-7 6649 KREJČÍKOVÁ Eliška 2009  
6608 MERVICOVÁ Viktorie 2009  
6676 HOLANOVÁ Anežka 2009 Carla - kupkolo.cz
6634 SEDLÁŘOVÁ Aneta 2009  
M6-7 6465 PETRÁČEK Milan 2009 P.J.P.T. junior team
6438 BEDĚRKA Matyáš 2009 BMX Pardubice
6618 KUNC Tomáš 2009  
6487 BRIČ Jiří 2009 HYRASUS
M8-9 6492 CHVOJKA Filip 2007 Nilfisk junior team
6469 MALÍŘ Jan 2008 Nilfisk junior cycling
6518 ŠRETR Michal 2008 S-Sport Hronov
6659 PAULUS František 2007 BAKAKO  Nová Paka
Z8-9 6462 STRÁNSKÁ Adéla 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6495 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 ČKL Harrachov
6620 KOHLOVÁ Štěpánka 2007 Růža Bike KIDS
6433 VYHNISOVÁ Viktorie 2007 IVAR CS  - AUTHOR TEAM
M10-11 6581 JEŽEK Venda 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6533 PIVNIČKA Jakub 2005 GIANT Pítrs bikes
6544 HENDRYCH Vojta 2006 BIKE FREAKS HOLICE
6478 BAJER Jan 2005 BAKAKO  Nová Paka
Z10-11 6553 DOLEŽALOVÁ Markéta 2005 BIKE FREAKS HOLICE
6623 GLAISTER Mia 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
6442 PETSCHOVÁ Kristýna 2006 vebrovyboudy.com
6539 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006  
M12-13 6549 KUNČÍK Matěj 2004 www.skisport-horka.cz
6422 VAŠINA Samuel 2003 Craft Author Bike Team
6606 HREBS Ladislav 2003 CARCA.kupkolo
6627 NÝVLT Wesley 2003  
Z12-13 6582 HLADÍKOVÁ Kateřina 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6545 HENDRYCHOVÁ Lucka 2003 BIKE FREAKS HOLICE
6640 TEICHMANOVÁ Jana 2003  
Orlík Tour Kooperativy
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
Z6-7 6 808 SLUKOVÁ Klotylda 2 009  
6 037 ROTHBAUEROVÁ Karolína 2 009  
6 954 KLACKOVÁ Simona 2 009 LYKOKLUB Prachatice
6 819 ČEJKOVÁ Magdaléna 2 009  
M6-7 6 804 SCHÄFER Josef 2 010 ČKL Harrachov
6 851 ŠUMPÍK Jirka 2 009 BIKE FREAKS HOLICE
6 757 RAJNOCH Marek 2 010 IVAR CS  - AUTHOR TEAM
6 821 BEČVÁŘ Oliver 2 009  
Z8-9 6 828 JANKOVSKÁ Ema 2 007 BIKE3000 Junior Team
6 955 KLACKOVÁ Kamila 2 008 LYKO klub Prachatice
6 818 HAVLOVÁ Emma 2 008 Outdoor kids
6 829 KYSELOVÁ Aneta 2 008 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M8-9 6 825 HANUŠ František 2 008 POCTA - BikeGallery
6 908 MIŇOVSKÝ Petr 2 007 Sokol Veltěž
6 759 VOBORNÍK Filip 2 008 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6 025 HÁJEK Teodor 2 007  
Z10-11 6 867 NÁROVCOVÁ Monika 2 005 ČS Specialized junior MTB Team Vimperk
6 956 NAROVCOVÁ Beáta 2 005 Fischer Ski klub Šumava
6 810 PANUŠOVÁ Anna 2 006 SYMBIO+ CANNONDALE
6 971 PULKRABOVÁ Marika 2 006  
M10-11 6 931 KUBA Jakub 2 005 BIKE GALLERY
6 735 KNIHA Petr 2 006 SHARK Bikers Junior Team
6 895 CHALUPNÝ David 2 005 ČS Specialized junior MTB Team Vimperk
6 857 STREJČEK Adam 2 006  
Z12-13 6 796 NOVOTNÁ Aneta 2 003 Sokol Veltěž
6 874 KYSELOVÁ Adéla 2 004 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6 963 ŠKRLOVÁ Michaela 2 003 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
M12-13 6 891 STRÁNSKÝ Matěj 2 003 IVAR CS - AUTHOR TEAM
6 927 TIŤERA Tomáš 2 003 Bikeclinic - junior - team
6 886 LOLACHER Tomáš 2 003  
6 951 BLÁHA Vojtěch 2 003 SK VELO PRAHA
6 875 BĚLKA Lukáš 2 004 MAGICVETERANS
Ještěd Tour Kooperativy
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
Z6-7 6143 FALTYSOVÁ Nela 2009  
6224 BAŽANTOVÁ Anežka 2010 TJ Sokol Plavy Cyklo Benda
6188 ZELENÁ Lucie 2010 Superior Cyklofit Cycling Team
6254 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 SKI TEAM LIBEREC
M6-7 6227 ŠALANDA Adam 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť
6378 MURTINGER Niklas 2009  
6138 KNOBLOCH Adam 2010  
6400 LUTONSKÝ Štěpán 2009 MTB SLapy
Z8-9 6141 KIMMELOVÁ Anna 2007 Horní Hanychov
6181 SEDLÁČKOVÁ Veronika 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM
6294 NOHÁČOVÁ Anna 2007  
6298 DUBSKÁ Anna 2007 Ski klub Jablonec
M8-9 6211 BAŽANT Kryštof 2007 Tým Cyklo Benda
6331 VEDRAL Max 2008 bikeranch
6153 RAJS Josef 2007 Ck loko Rakovnik
6320 DLASK Marek 2007 LAWI - AUTHOR TEAM
Z10-11 6241 CEBULOVÁ Klára 2006 MAGIC  Bike Team
6234 PETERKOVÁ Eliška 2005 TJ Spartak Vrchlabí
6300 VOLEJNÍKOVÁ Natálie 2006  
6299 VOLEJNÍKOVÁ Nikola 2006  
M10-11 6225 BÁRTA Martin 2005 Bicykl Kříž Junior Team
6171 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
6340 ROSA Samuel 2006 Ck loko Rakovnik
6110 ELBADRI Jakub 2005  
Z12-13 6172 TERŠL Anna 2004 Bikeclinic Junior Team
6226 SMRŽOVÁ Eliška 2004 Bicykl Kříž Junior Team
6297 DUBSKÁ Barbora 2004 Ski klub Jablonec
M12-13 6221 PAŘÍK Vojtěch 2004 Ivar.CS- AUTHOR TEAM
6310 KUBIŠTA Martin 2003 BAKAKO  Nová Paka
6189 TRANGOŠ Ondřej 2004  
6304 VLAS Jakub 2003  
Bikemaraton Drásal České spořitelny
Kategorie St. č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl
Z6-7 6526 FRIESOVÁ Marie 2009  
6591 SRNSKÁ Amálie 2009 CYKLO-SKI KLUB POLIČKA
6532 PODOLOVÁ Kamila 2009 Rohálov
6772 ZAJÍCOVÁ Stella 2010 RH Kroměříž
M6-7 6528 RAŠKA Tomáš 2009 SK Šela Sport Přerov
6542 HOHN Martin 2009 SKI Klub Kopřivnice
6626 DEDEK Matěj 2009 AD TEAM
6487 POLÁK Jáchym 2009  
Z8-9 6565 SLÁMKOVÁ Agáta 2008 Cykloch team
6592 SRNSKÁ Veronika 2007 CYKLO-SKI KLUB POLIČKA
6598 NEUMANOVÁ Kristýna 2007 SK TOUR SPORT Třebíč
6559 DUBCOVÁ Anna 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids
M8-9 6762 HARLENDER Lukáš 2007 Cykloteam KOLARNA
6510 DUŠEK Jakub 2007 Horní Hanychov
6620 PLŠEK Václav 2008 Cykloch team
6529 RAŠKA Lukáš 2007 SK Šela Sport Přerov
Z10-11 6558 DUBCOVÁ Štěpánka 2006 FORMAN CINELLI Kids
6662 KRAMEŠOVÁ Marie 2006  
6524 HOLÁŠKOVÁ Amálie 2005 SKI Klub Kopřivnice
6594 LAJCHOVÁ Ema 2006 Forman Team Kids
M10-11 6567 HOJKA František 2005 BIKE FREAKS HOLICE
6540 BERNÁT Adam 2005 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
6624 FALTÝNEK Jan 2006 Cyklo Faltýnek
6477 RUBAČ Tomáš 2005 Head-bikes team
Z12-13 6593 SRNSKÁ Patricie 2004 CYKLO-SKI KLUB POLIČKA
6572 HEJHALOVÁ Dagmar 2003 Dukla Praha
6575 HOJKOVÁ Štěpánka 2003 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
6613 BRTNÍČKOVÁ Michaela 2003 4ever Cyklo Bulis Team
M12-13 6645 LAVIČKA David 2003  
6636 DUBČÁK Pavel 2003 4EVER Cyklo Bulis
6706 OBRŽÁLEK Tomáš 2003 SKC Tufo Prostějov
6710 MRÁZ Daniel 2004 TJ cyklistika Uničov
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
     mafra 2 radky   radio
  • PARTNEŘI


    specialized
    nutrend
    ghc genetics
    birell2
    symbio
    lawi2  
     rajecc
  • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

    zpmv
  • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

    Festina
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN


    3f whirlpool muc off sportobchod kilpi allivictus
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    AGROFERT  CD CARGO Odkolek menu gold  costa tkf toitoi shocart
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


    kissradio   BEAT RADIO  velo ntbs cyklo turistika cykloserver Logo MBA oranz turistika
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


    msmt cus asociace kraju Czech