Děti si užijí kolo, zábavu i kamarády

U nás jsou malí sportovci v jednom kole

Seriál Kolo pro život je rodinnou akcí se vším všudy. Jezdí na ni rodiče i děti společně a rozhodně nehrozí, že by se tu někdo nudil. Děti, které si na kole troufnou porovnat síly s ostatními, si zazávodí. Ty, které touží vyrazit na biku, ale ještě potřebují trochu pomoci, zase najdou hned několik možností, jak se zábavnou formou v jízdě zdokonalit. A určitě nebudou zklamané ani ty děti, které ke kolu zatím nenašly ten správný vztah a chtějí čas trávit jinak. V zázemí mají možnost zapojit se do zajímavých soutěží a her a vydovádět se na trampolíně, skákacím hradě nebo na dalších atrakcích.


Díky bohatému doprovodnému programu a skvěle vybavenému zázemí pro maminky i s těmi nejmenšími můžete nechat starosti všedních dnů za hlavou a užít si volno uprostřed přírody aktivně a s celou rodinou.

21.
duben

ČT Trans Brdy

obec Dobřichovice u Prahy

Závody

Dětské závody na kolech – ČT :D Junior Trophy – jsou pro každého, počínaje benjamínky na odrážedlech a rozdováděnými teenagery konče. Závody startují v pěti věkových kategoriích už dopoledne, aby zdatnější holky a kluci mohli po poledni spolu s rodiči vyrazit na další nezávodní vyjížďku za krásami okolí – tzv. Fitness jízdu. Podél dětského okruhu je dostatek místa pro fandící a doprovod. Náročnost tras pro jednotlivé kategorie je odstupňována počtem kol.
Pro děti je účast v opravdovém závodě nezapomenutelným zážitkem. Obdrží startovní číslo s čipem a upínacími páskami stejně jako dospělí v hlavním závodě. A v cíli na ně čeká dárek za účast, slavnostní vyhlášení vítězů na velkém pódiu, poctivé kovové medaile, originální dresy a další věcné dárky i dětská tombola.

Záštitu nad závody má ministerstvo školství a mládeže, hlavním partnerem dětské série je Česká televize a její program pro děti – ČT :D.

zavody1

Česká spořitelna Specialized Bike Academy Kolo pro život

Chcete se zdokonalit v cyklistických dovednostech s předními českými bikery Josefem Dresslerem, Kamilem Tatarkovičem, Janou Horákovou, Filipem Matušem a Damjanem Siriškim?

Doporučujeme on-line registraci předem.

Naučíme vás:

 • správně ovládat kolo
 • překonávat překážky
 • zlepšit stabilitu a rytmus jízdy
 • jak se zbavit cyklistických zlozvyků

Pumptrack Chupa Chups

Rovnováha je pro jízdu na kole moc důležitá. Děti i dospělí potrénují balanc a koordinaci pohybů celého těla na modulární dřevěné dráze, jejímž partnerem je Chupa Chups. Takže odměna bude sladká!

Pumptrack Chupa Chups

Hry, soutěže, atrakce, ceny

Na našich závodech si děti užijí spoustu legrace a zábavy, i když se jim zrovna nebude chtít jezdit na kole. V zázemí je velký prostor věnován právě jim. Dětská Modrá zóna České spořitelny nabízí nabitý program nejen pro děti, ale také pro celé rodiny. Vysoutěžit si můžete hodnotné ceny. Dětský klub je zase ideální pro menší děti v doprovodu maminek. Má pevnou podlahu s hracím kobercem a spoustou hraček,

souteze

Soutyß v kreslen

soutěží se tu v kreslení a kreativní rukodělné činnosti pod vedením milých asistentek. Soutěž v kreslení „Navrhni si svůj dres“ zveřejňuje v průběhu sezóny nejpovedenější návrhy na www.kolopro.cz. Pro vybrané návrhy hlasují registrovaní účastníci a autoři 15 nejúspěšnějších návrhů si z Finálového večera na konci sezóny odvezou opravdové dresy vyrobené na základě svého návrhu.

Zázemí pro děti – Dětský klub

Nezapomínáme ani na rodiče s miminky nebo drobečky, které soutěže a závodění čekají teprve v příštích sezónách. V prostorném stanu Dětského klubu pro ně bude připraveno dostatečné hygienické zázemí s toaletou, umývadlem a přebalovacím pultem, ale i malá svačinka.

DetskI klub

 • GENERÁLNÍ PARTNER
  CS n RGB
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  kooperativa        SKODA 2D Standard Logo sRGB

 • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
  ceska televize
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
   mafra 2 radky   radio
 • PARTNEŘI

  specialized
  nutrend
  STRABAG teams work
  ghc genetics
  Birell 2017
  lawi2  
   rajecc
 • PARTNER ZÁCHRANNÉHO SYSTÉMU

  zpmv
 • OFICIÁLNÍ PARTNER ČASOMÍRY

  Festina
 • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ CEN

  3f whirlpool Mucoff Halbich sportobchod kilpi allivictus LOAP
 • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


  AGROFERT CD CARGO Odkolek menu gold  costa Symbio 2017 tkf toitoi
 • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


  ntbs logo velo iVelo logo modre cyklo turistika cykloserver turistika
 • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI


  msmt cus CeskoJede MO ACR MMMR
 • PARTNER ZÁVODU

  VLS 2017