Chupa Chups Pumptrack

Umělá dráha skýtá úžasný zážitek

Víte, co je to pumptrack, hit posledních bikových sezón? Jedná se o okruh se zvlněným povrchem, kde se cyklista pohybuje a zrychluje jen „pumpováním“ boulí a správným projížděním klopených zatáček, aniž by musel šlapat. Pumptrack může být stacionární, nebo mobilní – dřevěný. A právě dřevěnou modulární dráhu přivezeme a postavíme na všech závodech Kolo pro život, abyste si ji mohli pořádně užít. Modulární dráha umožňuje postavit okruh různých tvarů, a tak je jízda v pumptrackové dráze nejen zábavná, ale je také skvělým nástrojem pro trénink techniky a rovnováhy.

Spoustu zábavy si užijete na dřevěné modulární dráze.

V rámci doprovodného programu přijďte vylepšit svůj balanc a plynulost jízdy na kole do veselé zóny v barvách nejoblíbenějších lízátek Chupa Chups. Dráha je dobrým pomocníkem pro děti i dospělé a dokonale se na ní zabavíte. S technikou vám poradí zkušení asistenti, kteří dohlíží i na bezpečnost během jízdy. Zúčastnit se může opravdu každý – i bikeři, kteří nepřijeli na naše akce závodit a kolo nemají. To jim spolu s helmou rádi zapůjčíme.

Navíc si můžete vysoutěžit zajímavé ceny, např. dres pro Chupr jezdce anebo unikátní Chupa Chups helmy. A protože jsme u oblíbené sladké „Chupy“, určitě si každý odnese minimálně kulatou sladkost na tyčce za odvážnou jízdu.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.