Program pro dospělé

Bohaté příležitosti k nákupům i k občerstvení

V zázemí každé akce KPŽ najdete vše k tomu, abyste si celý den mohli užít naplno a bez starostí. Kromě praktických služeb, které potřebuje každý účastník cyklistického závodu, se vám nabízí spousta možností k nákupům a k posezení u dobrého jídla a pití.

Modrá zóna České spořitelny

Po závodě si každý rád v klidu sedne, občerství se, napije a popovídá si s přáteli. Velkokapacitní stan Modré zóny České spořitelny nabízí cyklistům a jejich doprovodu prostornou jídelnu, lákavou kavárnu s výběrovou italskou kávou Trombetta a se zákusky i odpočinkovou zónou s pohodlným sezením, informačními obrazovkami a dětským koutkem pro nejmenší návštěvníky. Pro klienty České spořitelny je navíc připravený bonus – káva zdarma pro ty, kdo se prokážou platební kartou ČS.

Najíst a odpočinout si po závodě můžete v Modré zóně České spořitelny.

Stánky partnerů

Navštivte stánky partnerů seriálu Kolo pro život! Můžete omrknout motoristické i bikerské novinky na stánku ŠKODA AUTO nebo se zúčastnit soutěže na trenažérech ve stánku Birell s milou obsluhou, kde také zaženete žízeň osvěžujícím pitím včetně ochutnávky různých příchutí nejoblíbenějšího českého nealko piva.

S výživou při závodě i vhodnými potravinovými doplňky pro váš aktivní život vám poradí na stánku Nutrend. Přemýšlíte o koupi nového kola? V Půjčovně kol KPŽ máte možnost si nové modely kol vyzkoušet i během závodu!

Prodejní stánky, občerstvení

Projděte se prodejními stánky, které nabízejí cyklo oblečení Lawi, Kilpi, Loap a dalších značek nebo užitečné cyklo doplňky pro vás i vaše kolo. Právě na našich závodech můžete pořídit zboží s výraznými slevami od našich dodavatelů, třeba sportovní brýle 3F Vision a mnoho dalšího.

Ke chvilce oddychu určitě patří výtečná káva z pojízdné kavárny, kde nechybí ani bohatý výběr dalšího občerstvení k zakoupení.

Boutique KPŽ

Všechny zájemce, kteří si chtějí zakoupit reklamní předměty v limitovaných kolekcích Kolo pro život za výhodné ceny, zveme do prostorného butiku KPŽ. Součástí moderního přívěsu jsou i zkušební kabinky a platit můžete nejen v hotovosti, ale i kartou.

Přijďte si vybrat dresy, trička, cyklistické kalhoty, ponožky, potítka, cyklistické brýle, bidony, nepostradatelné voděodolné pouzdro PocPac nebo třeba kávové hrníčky s logem závodu KPŽ. Vyprodávat se budou i některé starší kolekce za velmi výhodnou cenu.

Reklamní předměty KPŽ jsou k zakoupení za zvýhodněné ceny v Boutique KPŽ.

V butiku se také vydávají upomínková seriálová trička objednaná přes registrační systém spolu se startovným. Pokud o tričko na památku ke konkrétnímu závodu máte zájem, nezapomeňte si ho objednat nejpozději 8 dní před konáním akce spolu se startovným, protože na místě už není možné si toto tričko koupit. Vybrané reklamní předměty lze zakoupit také přes e-shop.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.