Vyhlášení vítězů a tombola

Přijďte na vyhlášení, a odneste si dárek

Nespěchejte po závodě domů! Užijte si všechny skvělé služby v zázemí, projděte si stánky partnerů a určitě si počkejte na slavnostní vyhlášení vítězů na velkém pódiu. Nejúspěšnější z jednotlivých kategorií si váš potlesk zaslouží a absolutní vítězové dvojnásob!

Vítězové všech vypsaných kategorií na trasách A, B a C si pověsí na krk originální poctivé medaile v designu závodu a převezmou hodnotnou cenu. Prvních pět mužů a žen v absolutním pořadí navíc převezme finanční prémie. 

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny a pro ty nejlepší i finanční prémie.

Svůj slavnostní ceremoniál mají i děti. Kategorie Odrážedla a kluci/holky 0–5 let nejezdí na pořadí, a proto jsou na pódium pozváni všichni kloučci a holčičky, aby se vyfotili a dostali malý upomínkový předmět. Z dalších dětských kategorií převezmou krásné medaile, diplom a dárek vždy první tři. Vítězové kategorií navíc obléknou originální dres nebo funkční triko ČT :D Junior Trophy, který si odvezou domů.

Vítězové dětských kategorií při slavnostním ceremoniálu převezmou medaili, diplom a nechybí ani dáreček.

Ani po vyhlášení vítězů však akce nekončí. Na úplný závěr přijde na řadu oblíbená tombola. Po vyhlašování dětí ta dětská, po vyhlášení dospělých kategorií dospělácká. Nezapomeňte vhodit svůj tombolový lístek do označených boxů na prezenci. Co když to budete právě vy, kdo si kromě všech zážitků odveze domů ještě nečekaný hodnotný dárek? Přejeme vám hodně štěstí!

Zapojte se do tomboly a třeba právě vy vyhrajete hodnotný dárek!

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.