Chytrý trasér

Využijte bezplatných služeb zkušených vodičů na závodních trasách

Kolo by mělo především bavit a dodržíte-li několik základních tréninkových rad, závodní jízdu si užijete a v cíli budete určitě spokojení.

Pokud si s něčím nevíte si rady, zastavte se na stánku Alltraining.cz v zázemí závodů a zúčastněte se správného rozcvičení, přípravy a rozjetí. Získejte od zkušených trenérů rady před startem zdarma.

Během závodu se nebojte využít službu vodičů, tzv. Chytrých trasérů. Jde o zkušené bikery nebo bikerky v závodním poli, kteří se k balíku účastníků připojí hned na startu. Poznáte je snadno podle oranžovo-černých dresů s nápisem Chytrý trasér, jsou také označeni číslem 1 - 3.  Jejich úkolem je především pomáhat závodníkům na trasách B a C se správným rozložením sil a udržením optimálního tempa po celou dobu závodu, pomohou vám nemrhat zbytečně silami, nepřepálit start a poradí také, jak a kdy správně jíst, pít, řadit nebo třeba jakou zvolit nejvýhodnější stopu či využívat jízdu v háku.

Chytré traséry rozpoznáte v poli závodníků snadno podle oranžovo-černých dresů. Tempo konkrétního vodiče pak odvodíte z číselného označení. (1 = cca 100. místo za vítězem, 2 = cca 200. místo, 3 = cca 300. místo)

A v jakém tempu traséři jezdí?

Traséři 1/ 2/ 3 na trase B volí takové tempo, aby byli v cíli na cca 100., 200. a 300. místě za vítězem hlavního závodu. Vodič na trase C jede na výsledek okolo 100. místa za vítězem kratší závodní trasy.  Pokud si nejste jistí zvoleným tempem a chcete jet na výsledek, nebo potřebujete během závodu radu jakéhokoliv typu, určitě se Chytrých trasérů chytněte.

Tuto bezplatnou službu provozuje KPŽ ve spolupráci s Alltraining.cz.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.