Informační servis

Info Point KPŽ a projekt Česko jede

V moderním informačním stánku Info Point KPŽ Česko jede v zázemí závodu dostanete odpovědi na všechny své otázky týkající se závodu či celého seriálu Kolo pro život, ale i informace o zajímavých akcích konaných v okolí, spolu s dalšími tipy na výlety či cyklo výlety. Pomůžeme vám i s nejasnostmi v registracích. Volně přístupné tablety slouží také k vyhledávání výsledků závodu. 

Na stojanech využijte vystavené tištěné mapky jednotlivých tras a informační materiály české centrály cestovního ruchu CzechTourism a jeho regionálních pracovišť o zajímavých místech a akcích v okolí. K dispozici vám je i ochotný a dobře informovaný personál.

Veškeré informace týkající se závodu, výletů po okolí a spoustu dalších zajímavých tipů dostanete ve stánku Info Point. Zde také můžete hlásit ztráty a nálezy.

V Info Pointu také hlaste ztráty a nálezy a případně zde můžete vznést i protest proti výsledkům závodu. Otevřeno pro vás máme v zázemí závodu, a to v pátek v čase otevření prezence a po celou dobu konání akce v sobotu a v neděli.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.