Občerstvení

Občerstvení na trati, catering v cíli i „apres bike“

Občerstvení na trati

Hlídat si během jízdy pitný režim a pravidelně doplňovat energii vhodnou stravou není při závodech KPŽ problém. Pro účastníky jsou připravené výborně zásobené občerstvovací stanice na všech závodních trasách KPŽ, vždy na každých cca 25 kilometrech.

Na hlavních trasách jsou k dispozici občerstvovací stanice NUTREND, které nabízejí gely, tyčinky a iontové nápoje této vyhlášené firmy vyrábějící produkty doplňkové výživy pro profesionální sportovce. Produkty Nutrend si můžete i zakoupit za zvýhodněnou cenu ve stánku v areálu.

Společně se startovním číslem dostanete ke každé závodní trase doporučený výživový plán pro váš optimální výkon s doporučením, kdy a kde si dát některý z produktů společnosti Nutrend.

Během závodu jsou účastníkům k dispozici produkty od společnosti Nutrend.

Pestrá nabídka občerstvení

Občerstvení svou pestrou nabídkou uspokojí každého. Čistá voda je v dostatečném množství, na výběr je sladké i slané pečivo, čerstvé i sušené ovoce, oříšky, … A jako příjemný bonus pořadatelé často překvapí jezdce některou z místních krajových specialit. Partnerem lesních občerstvovacích stanic jsou na nezávodních trasách D - Family jízdách  LESY ČR.

Občerstvení v cíli

Žízeň ani hlad po dojetí rozhodně nehrozí. Hned v cíli dostane každý závodník láhev vody Rajec pro doplnění tekutin bezprostředně po sportovním výkonu.

A co jídlo? Catering KPŽ nabízí minimálně pět teplých jídel. Například guláš, čočku, rizoto, boloňské špagety, ale také ovocné knedlíky nebo dukátové buchtičky.

Závodní menu je vždy připravené a uvařené z kvalitních a čerstvých potravin českých výrobců a dodavatelů, mj. Olma, Kostelecké uzeniny, Vodňanská drůbež, Mlékárna Hlinsko, Krahulík... Kupon na nápoj vyměníte za nealkoholické pivo Birell.

Využít stravování z nabídky cateringu KPŽ mohou i ti, kteří ho nemají zahrnuté ve startovném. Stačí si ho zakoupit v blízkosti výdeje jídel. Pro děti je připravena cenově zvýhodněná nabídka.

Hlad po závodu zaženete jídlem připraveným z kvalitních českých surovin.

Občerstvení „apres bike“

Jídlo a pití si nejlépe vychutnáte v prostorné jídelně Modrá zóna České spořitelny.

V klidu a pohodě pod stanovou střechou nebo slunečníky, které vás uchrání před deštěm či sluncem.

Tím ale výčet možností, kde zakončit den na kole, nekončí. HOSPODA AGROFERT nabízí ryze české potraviny, grilované speciality, klobásy, párek v rohlíku a samozřejmě i točené pivo.

O sladkou tečku s výbornou italskou kávou TROMBETTA se postará  kavárna s dortíky v Modré zóně České spořitelny.

Na většině závodů si můžete pochutnat i na zmrzlině, ovocných koktejlech, sladkých trdelnících nebo krajových specialitách od místních prodejců.

Zkrátka „apres bike“, jak má být. 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.