Servis kol

Pomoc s péčí o kolo před i během závodu

Vaše horské kolo by mělo být na závod vždy v perfektním stavu, umyté a seřízené. Je to jediný parťák, bez kterého se do cíle nedostanete, a proto jeho přípravě před závodem a také péči po závodě věnujte maximální pozornost. Pokud si sami nevíte rady, využijte službu mechaniků v technickém servisu DEPO Kooperativy v zázemí akce, kteří vám poskytnou základní servis kola zcela zdarma.

V zeleném stanu technického servisu působí zkušení a zruční mechanici. Zdarma vám provedou běžné seřízení a malé opravy kola, za odbornější zásahy uhradíte pouze cenu spotřebovaného materiálu. Pokud se nechcete mistrům řemesla dívat pod ruce, můžete mezitím ve stejném stánku zhlédnout užitečná instruktážní videa od Kooperativy, která jsou určená speciálně bikerům.

Najdete zde také vítanou energetickou pomoc pro váš mobil – dobíjecí stanici.

Mechanici v technickém servisu DEPO Kooperativy vám poskytnou základní servis kola zcela zdarma.

Co když píchnu?

Potkal vás technický problém na trati? Kolo pro život myslí na bikery i v případě nepříjemného defektu. Pomoc najdete vždy na hlavní trase v Technickém servisu Kooperativy. Jednoduché opravy zvládnou mechanici hravě a rychle, takže můžete bez problémů pokračovat dál v závodě. Servisní místo na trati je vždy vyznačená v mapě závodu.

Odborná pomoc je k dispozici i těsně před závodem. Často se stane, že na poslední chvíli zjistíte na svém miláčkovi nějaký problém, se kterým si v časovém presu nevíte rady. Právě pro takové situace je tu Mechanické depo České spořitelny přímo na startu.

Troufáte si na drobné servisní úkony sami a chcete vědět, jak na to? Doporučujeme sledovat YouTube kanál KooperativaDepo, kde naleznete mnoho návodných videí, viz. ukázka níže.

Víte jak správně a rychle postupovat při opravě defektu?

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.