Zázemí pro děti

S dětmi na Kolo pro život bez obav

Vyrazit na Kolo pro život i se svými ratolestmi? Bez obav. Pro děti jsou připravené odpočinkové zóny, v nichž si mohou hrát a soutěžit v rámci doprovodného programu nebo se po dopoledních závodech natáhnout a pospat si. Zóny mohou využít i děti, které se dopoledních dětských závodů neúčastní.

Dětská Modrá zóna České spořitelny

Program plný her a zábavy nejen pro malé návštěvníky, ale i pro celou rodinu najdete v modrém stanovém městečku - v dětské Modré zóně České spořitelny.

Od rána až do večera se tady neustále něco děje. Vybírat můžete z pestré nabídky netradičních soutěží a her, vyřádit se v nafukovacím skákacím stanu, na trampolíně, ukázat svou šikovnost v rukodělné dílně. A také získat zajímavé ceny v některé z mnoha soutěží. Program, hry a soutěže se v rámci jednotlivých závodů neustále mění, takže nudit se nebudou ani pravidelní účastníci seriálu.

Děti i rodiče si užijí spoustu zábavy v Modré zóně České spořitelny.

Dětský klub

Nejmenší děti najdou svůj azyl a zábavu v prostorném jehlanu s hracím kobercem, spoustou hraček, stolních her, míči, se soutěží v kreslení a dalšími tematickými soutěžemi s ohledem na roční období. Mezi velmi oblíbené patří například dlabání dýní, výroba draků a další.

Připravené je i malé občerstvení a pití. Zóna je vybavena dětskou toaletou, umyvadlem, přenosnými dekami a přebalovacím pultem. Po celý den je přítomen proškolený a milý personál, připravený vždy a s úsměvem vám a vašim dětem pomoci. Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi.

Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi. Nechybí ani dětská toaleta, umyvadlo či přebalovací pult.

Kolo jako kamarád dětí

Dobře se pobavit a také se leccos naučit, i to nabízí program KPŽ. Aby se kolo a jízda na něm staly pro vaše děti tím nejlepším kamarádem, o to se postarají instruktoři v Bike Academy a na Chupa Chups Pumptracku.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.