Zázemí pro děti

S dětmi na Kolo pro život bez obav

Vyrazit na Kolo pro život i se svými ratolestmi? Bez obav. Pro děti jsou připravené odpočinkové zóny, v nichž si mohou hrát a soutěžit v rámci doprovodného programu nebo se po dopoledních závodech natáhnout a pospat si. Zóny mohou využít i děti, které se dopoledních dětských závodů neúčastní.

Dětská zóna ZPMV 211

Program plný her a zábavy nejen pro malé návštěvníky, ale i pro celou rodinu. Od rána až do večera se tady neustále něco děje. Vybírat můžete z pestré nabídky netradičních soutěží a her.

Děti i rodiče si užijí spoustu zábavy v Dětské zóně ZP MV ČR.

Dětský klub

Nejmenší děti najdou svůj azyl a zábavu v prostorném jehlanu s hracím kobercem, spoustou hraček, stolních her, míči, se soutěží v kreslení a dalšími tematickými soutěžemi s ohledem na roční období. Mezi velmi oblíbené patří například dlabání dýní, výroba draků a další.

Připravené je i malé občerstvení a pití. Zóna je vybavena dětskou toaletou, umyvadlem, přenosnými dekami a přebalovacím pultem. Po celý den je přítomen proškolený a milý personál, připravený vždy a s úsměvem vám a vašim dětem pomoci. Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi.

Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi. Nechybí ani dětská toaleta, umyvadlo či přebalovací pult.

Kolo jako kamarád dětí

Dobře se pobavit a také se leccos naučit, i to nabízí program KPŽ. Aby se kolo a jízda na něm staly pro vaše děti tím nejlepším kamarádem, o to se postarají instruktoři v Bike Academy a na Chupa Chups Pumptracku.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.