Zázemí pro děti

S dětmi na Kolo pro život bez obav

Vyrazit na Kolo pro život i se svými ratolestmi? Bez obav. Pro děti jsou připravené odpočinkové zóny, v nichž si mohou hrát a soutěžit v rámci doprovodného programu nebo se po dopoledních závodech natáhnout a pospat si. Zóny mohou využít i děti, které se dopoledních dětských závodů neúčastní.

Dětská zóna ZPMV 211

Program plný her a zábavy nejen pro malé návštěvníky, ale i pro celou rodinu. Od rána až do večera se tady neustále něco děje. Vybírat můžete z pestré nabídky netradičních soutěží a her.

Děti i rodiče si užijí spoustu zábavy v Dětské zóně ZP MV ČR.

Dětský klub

Nejmenší děti najdou svůj azyl a zábavu v prostorném jehlanu s hracím kobercem, spoustou hraček, stolních her, míči, se soutěží v kreslení a dalšími tematickými soutěžemi s ohledem na roční období. Mezi velmi oblíbené patří například dlabání dýní, výroba draků a další.

Připravené je i malé občerstvení a pití. Zóna je vybavena dětskou toaletou, umyvadlem, přenosnými dekami a přebalovacím pultem. Po celý den je přítomen proškolený a milý personál, připravený vždy a s úsměvem vám a vašim dětem pomoci. Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi.

Dětský klub je ideální místo pro maminky s malými dětmi. Nechybí ani dětská toaleta, umyvadlo či přebalovací pult.

Kolo jako kamarád dětí

Dobře se pobavit a také se leccos naučit, i to nabízí program KPŽ. Aby se kolo a jízda na něm staly pro vaše děti tím nejlepším kamarádem, o to se postarají instruktoři v Bike Academy a na Chupa Chups Pumptracku.

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.