Tipovací soutěž Kolo pro život

 

Měsíční tipovací soutěže pro všechny registrované účastníky seriálu KPŽ

Tipovací soutěž KPŽ 2019 startuje. 

Seznamte se s novým konceptem Tipovacích soutěží Kolo pro život 2019 a chopte se příležitosti vyhrát první z nich. Vítěz květnové soutěže se bude radovat z nového kola BMC! 

Tradiční součástí seriálu Kolo pro život byla od prvního ročníku tzv. Finálová hra. V předchozích ročnících se hra vždy soustředila na jednoho hlavního výherce, který si z Finálového večera odvezl nový osobní vůz. V letošním roce jsme se spolu s partnery seriálu rozhodli nabídnout příležitost zasoutěžit si během celé sezóny KPŽ a vyhrát hodnotnou cenu ne jednomu, ale hned několika šťastným výhercům v rámci šesti Tipovacích soutěží KPŽ 2019 v období květen – říjen. Co měsíc, to jedna soutěžní otázka a jeden výherce. Seznamte se s novými pravidly a první soutěžní otázkou pro měsíc květen, jejímž partnerem je generální partner seriálu Kolo pro život, Česká spořitelna. 

Pravidla: Účastníkem soutěže Finálová hra Kolo pro život 2019 se stává každý (dospělí či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz  a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat vždy do posledního dne konkrétního měsíce do 12:00 (poledne). Vždy na prvním závodě následujícího měsíce bude ze všech správných odpovědí vylosován a vyhlášen jeden šťastný výherce, jehož jméno bude posléze zveřejněno na webu www.kolopro.cz a sociálních sítích projektu. Vítěz převezme cenu z rukou zástupce partnera, který bude garantem konkrétní soutěže v konkrétním měsíci, případně mu bude předána dle osobní domluvy. 

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA TIPOVACÍ SOUTĚŽE KPŽ – AUSTRIA TOURISM pro červen 2019:
Který nebo které z produktů, resp. bikových nabídek prezentovaných na www.austria.info v segmentu „Túry & E-Mountainbike“ se nacházejí ve spolkové zemi Korutany?“

Do červnové Tipovací soutěže věnoval cenu – čtyřhvězdičkový hotel s polopenzí, na 6 nocí, pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let v hodnotě 1950 euro, v oblasti jezera Weissensee (doprava vlastní) - partner KPŽ společnost Austria Tourism.

Ráj pro vyznavače adrenalinu
Rakouské Alpy jsou jedinečným MTB dobrodružstvím! Downhill trasy, single traily a bikeparky rozvibrují řídítka a prověří vaše svaly.
Přilba sedí, panoráma je ohromující, adrenalin stoupá, nebe modré, plné soustředění – jde se na to! Downhill přes les. Štěrk a zemina odletují od pneumatik a dole čeká křišťálově čisté jezero. Mountain biking na rakouských horách je prostě legendární.
Každý si tu přijde na své: začátečníci i zkušení jezdci, hobby bikeři nebo extrémní sportovci. V alpské krajině se mohou cyklisté vydat na vícedenní túry přes majestátní vrcholy – samozřejmě i na elektrických horských kolech. Nesčetné množství trailů v nejlepších bikeparcích Evropy přitahuje jezdce MTB z celého světa, kteří zde pilují svůj styl a triky… Chcete Rakouské Alpy vyzkoušet na vlastní kolo a s celou rodinou? Zkuste štěstí v Tipovací soutěži KPŽ!

Účastníkem Tipovací soutěže Kolo pro život 2019 se stává každý (dospělí či dítě), kdo se zaregistruje na www.kolopro.cz a pošle svůj tip na soutěžní otázku spolu se svým registračním číslem KPŽ na soutez@kolopro.cz. Své tipy na soutěžní otázku mohou soutěžící posílat do pátku 28. června, do 12:00 (poledne), kdy bude soutěž uzavřena. Slosování správných odpovědí proběhne v sobotu 29. 6. odpoledne na podniku Bikemaraton Drásal České spořitelny. 

Kompletní pravidla Tipovací soutěže Kolo pro život 2019 naleznete ZDE 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

CYKLISTICKÁ SEKCE

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.