PRESTIGE TROPHY MARATHON

Sbírejte body po celý rok

Prestige Trophy Marathon je největší průběžná soutěž jednotlivců v závodech horských kol pořádaná v České republice. Je určená široké veřejnosti.

Soutěž je otevřená pro muže i ženy všech věkových kategorií a do výsledků se započítávají výsledky bikerů a bikerek z jednotlivých závodů série Kolo pro život daného ročníku. Do soutěže se nemusíte hlásit – stačí se zaregistrovat do systému a odjet vybrané závody.
Bodový systém je pečlivě propracovaný: Počítá se vždy osm nejlepších bodových výsledků ze všech odjetých závodů KPŽ v daném ročníku. Body lze získat za účast na všech závodních trasách seriálu (trasa A, B, C). Úplná pravidla soutěže najdete v Pravidlech seriálu.

Soutěž je otevřená pro muže i ženy všech věkových kategorií od 14 let!

Kategorie v soutěži Prestige Trophy Marathon

Kadetky / Kadeti (14–16 let)

Z17–22 / M17–22

Z23–29 / M23–29

Z30–39 / M30–39

Z40–49 / M40–49

Z50+ / M50–59

M60+

Elite

Pro závodníky kategorie ELITE (závodníci s licencí Českého svazu cyklistiky) je vždy vypsána pouze jedna závodní trasa. S výjimkou Bikemaratonu Drásal (trasa A) je to vždy trasa B. Tyto trasy jsou schváleny Komisí Českého svazu cyklistiky

Tři nejlepší muži a ženy z jednotlivých věkových kategorií převezmou trofeje a věcné ceny během slavnostního Finálového večera KPŽ, pět absolutně nejúspěšnějších mužů a žen finanční prémie navíc. Své průběžné výsledky v Prestige Trophy Marathon můžete sledovat zde.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.