Týmové soutěže

 

Týmové soutěže seriálu Kolo pro život

Závody KPŽ si můžete užít jako jednotlivci, ale také v kolektivu se svou rodinou, partou kamarádů nebo s kolegy z práce. Stačí jediné – založit si tým a přihlásit se do jedné z našich soutěží.

Team Prestige Trophy

Této průběžné, celoroční soutěže se mohou účastnit týmy v kategoriích hobby a race. Postavte si svůj tým a rozdejte si to o zajímavé ceny v Team Prestige Trophy 2019! V loňském ročníku bojovalo o stupně vítězů celkem 40 týmů. Soutěž probíhá na všech závodech Kolo pro život 2019, jednotlivé výsledky ze závodů se sčítají a nejúspěšnější týmy jsou na konci sezóny vyhlášeny a odměněny na Finálovém večeru Kolo pro život 2019.

Team Prestige Trophy Race 

Race tým musí tvořit nejméně 4 závodníci, maximálně 8. Tým může být složený z mužů a žen všech věkových kategorií. V průběhu sezony nelze v týmu žádné jezdce měnit ani odhlašovat, je možné pouze dodatečně přihlásit dalšího závodníka.

Bodování vychází z principu součtu bodů získaných vždy čtyřmi nejlepšími závodníky týmu v jednotlivých závodech. Na konci sezóny se sečte 8 nejlepších bodových zisků týmu ze všech akcí KPŽ 2019.

Ceny pro prvních 5 týmů Race: finanční prémie v hodnotě 50 000 Kč, 35 000 Kč, 20 000 Kč, 15 000 Kč, 10 000 Kč.

Tým Prestige Trophy Race může být složen ze 4 - 8 závodníků a závodnic všech věkových kategorií.

Team Prestige Trophy Hobby

Hobby tým musí tvořit nejméně 3 závodníci, maximální počet je 5. Tým může být složený z bikerů a bikerek všech kategorií mimo kategorii ELITE. Soupiska členů je platná po celý průběh seriálu.

Bodování vychází z principu součtu bodů získaných třemi nejlepšími závodníky týmu v jednotlivém závodě. Na konci sezóny se započte 5 nejlepších bodových zisků týmu ze všech závodů KPŽ 2019. V průběhu sezóny nelze v týmu žádné jezdce měnit ani odhlašovat, je možné pouze dodatečně přihlásit dalšího závodníka.

Ceny pro prvních 5 týmů Hobby: hodnotné věcné ceny.

Jak založit tým do Prestige Trophy 

Tým zakládá na webu KPŽ zvolený kapitán ve svém profilu pod záložkou „Můj team Prestige Trophy“. Tým lze založit kdykoliv v průběhu sezóny.

Více informací o Team Prestige Trophy naleznete v Pravidlech KPŽ.

Rodinné týmy 

Rodinný tým se může účastnit pouze nezávodní vyjížďky na trase D – Family jízdy. Tým se skládá z alespoň jednoho dítě do 16 let a jednoho dospělého nad 19 let, přičemž počet členů není omezen. Výsledným časem týmu je čas posledního člena v cíli. Časy týmu se měří a zapisují do systému a výsledky se zveřejňují na webu KPŽ, ale na závodech se nevyhlašují.

Alespoň jeden dospělý nad 19 let a jedno dítě do 16 let mohou vytvořit rodinný tým a užít si společně nezávodní vyjížďku na trase D.

Jak založit Rodinný tým

Přihlašování Rodinného týmu (RT) provede kapitán on-line ve svém profilu na webu KPŽ nebo v místě na prezenci závodu. RT se zakládá vždy znovu na konkrétní závod KPŽ.

Dítě přihlášené ve stejný den na dětský závod má v RT startovné zdarma.

Pokud dítě do 16 let není přihlášené na dětský závod, kapitán ho přihlásí na trasu D – Family jízdu. Následně kapitánovi systém vygeneruje startovné za všechny členy RT.

Firemní týmy 

Na závodech Kolo pro život můžete závodit společně se svými kolegy z práce v soutěži Hobby týmů.

O dalších obchodních možnostech pro zviditelnění vaší společnosti v rámci závodu či seriálu se dočtete na stránce Nabídka pro firmy. Je tam pro vás připravená široká nabídka – od zajištění základního sportovního zázemí pro váš firemní tým přes možnost pronájmu reprezentativního skyboxu s občerstvením a službami servismana až po komplexní nabídku spolupráce v rámci celého seriálu.

Možnost závodit s kolegy z práce v soutěži Hobby týmů se těší čím dál větší oblibě.

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.