Upomínkové a reklamní předměty

Originální dárky v designu Kolo pro život

Medaile a diplomy

Všichni malí závodníci si z dětských závodů odvezou dřevěnou účastnickou medaili s logem závodu a startovní číslo na památku. Každý závodník si navíc může doma po závodě vytisknout svůj vlastní diplom. Pro nejmenší děti jsou na stupních vítězů přichystané nálepky, zábavné omalovánky nebo pexeso s cyklistickou tematikou. Pro nejrychlejší mladé naděje z kategorií 6–13 let je připraveno nádherné funkční tričko v designu ČT :D Junior Trophy příslušného ročníku. Všichni medailisté pak na stupních vítězů převezmou originální kovové medaile v designu závodu.

Také dospělému účastníkovi zůstává startovní číslo s čipem na památku a jako poděkování za účast si může po závodech ve svém profilu stáhnout svoji fotografii z trati s grafikou závodu. Stejně jako děti, i dospělí mají možnost si ve svých výsledcích ze závodu stáhnout a vytisknout diplom. Na občerstvovacích stanicích na trati jsou připraveny cyklistické láhve KPŽ k volnému použití zdarma. Nejrychlejší tři z každé kategorie budou na stupních dekorováni poctivými medailemi v designu konkrétního závodu.

Originální trička KPŽ si můžete koupit přímo na místě v Boutique Officiele.

Oblečení a praktické dárky

Další reklamní předměty, které si za velmi výhodné ceny můžete zakoupit přímo v areálu závodu, najdete v Boutique Officiele KPŽ. Výběr je pestrý: cyklistické dresy (trička a kalhoty), seriálová trička pro děti a dospělé vč. limitovaných kolekcí, ponožky, brýle, potítka, kávové hrníčky a spousta dalších vychytávek – třeba maličkostí vhodných jako dárek pro vaše blízké nebo potřebných věcí, které by se vám momentálně neuvěřitelně hodily, ale zapomněli jste je doma… To vše se vkusně zapracovanou originální grafikou Kolo pro život. Některé reklamní předměty je možné zakoupit i přes e-shop.

Trička Kolo pro život v unikátním designu daného ročníku lze zakoupit jak online, tak na místě, a to ve variantě pro muže, ženy a děti.

Památeční trička k danému závodu (pouze ve variantě pro muže a ženy) je nutné objednat nejpozději 9 dní před konáním akce přes registrační systém spolu se startovným. To znamená, že trička si mohou objednat pouze osoby startující v daném závodě. Takto objednané a předem zaplacené tričko pro vás bude připravené k vyzvednutí v Boutique Officielle na závodech.

Ceny triček z nové kolekce 2018 jsou:
Dětské 179 Kč přes eshop, 220 Kč na místě
Dospělé 199 Kč přes eshop, 250 Kč na místě
Speciální ke každému závodu: pouze přes eshop 199 Kč

V letošním roce jsme pro vás připravili například tyto designy:

 

 

Generální partner

Hlavní partner

Generální mediální partner

Hlavní mediální partner

Partneři

Realizaci podporuje

Partner záchranného systému

Oficiální dodavatelé cen

Oficiální dodavatelé

Mediální partneři

Institucionální partneři

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.