A proto, již nyní, první ze zmíněných novinek je tady!

Žádná cesta není jednoduchá, tím spíše pokud se jedná o vymyšlení grafického vizuálu. Podívejte se na video, jak logo vznikalo a jakou má nakonec podobu. Doufáme, že se vám bude líbit!

Říkali jsme si, že když oslava, tak parádní! Velkých českých sportovních projektů pro širokou veřejnost, které se mohou pyšnit dvěma desítkami let trvání a obliby, zase není tolik, a tak si to s vámi letos na tom kole chceme po celou sezónu pořádně užít. Naší snahou bylo, aby logo působilo svěže, moderně a odráželo fakt, že se jedná o cyklistický podnik, který oslaví 20 let a jehož tvůrci jste spolu s organizátory vy všichni, kteří máte horské kolo rádi.

A kde se budete letos s naším vaším logem potkávat? Předně samozřejmě na všech podnicích a akcích spojených s Kolem pro život. Na dresech KPŽ, v rámci doprovodného programu, na tiskových materiálech, ale především pro vás chystáme dvě velké věci…!

Tou první bude speciální edice KPŽ triček s tímto motivem! Triko bude k zakoupení na již dříve zmiňovaném, zcela novém e-shopu, o jehož spuštění vás budeme včas informovat. K vyzkoušení a prohlédnutí pak samozřejmě také v našem prodejním stánku – KPŽ butiku. Těšit se také můžete na speciální edici produktů, zakoupit si tak budete moci například praktickou tašku ze 100% bavlny, designový hrneček na vaši oblíbenou kávu, dětmi oblíbený připínací odznak a spousty dalších předmětů – to vše s motivem 20 let!

Video, jak se logo postupně rodilo, můžete zhlédnout už teď na facebooku Kolo pro život ZDE

A ta druhá věc? Přece vám neprozradíme vše hned najednou! Těšte se, již brzy se dozvíte víc.

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.