Termíny a lokality pro rok 2023

Prozkoumej, kde všude můžeš zažít Kolo pro život!

Nová lokalita na jihu Čech

Největší novinkou, která nás v roce 2023 čeká, je pátá zastávka, která se bude konat v Hluboké nad Vltavou. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu se skvělým zázemím ve sportovním areálu včetně lanového parku a jiných aktivit. Trasy se dostanou i do jinak nepřístupné obory, Family jízda povede částečně po cyklostezce Hluboká – České Budějovice. Máte se na co těšit.

Proč chybí NMNM? 

V nedávno rozeslaném dotazníku po sezoně se akce ve Vysočina Areně umístila na druhém místě v popularitě KPŽ termínovky. Pokud by to bylo jen na nás, tak by závod zůstal v termínové listině, ale bohužel to aktuálně neovlivníme. V roce 2024 bude ve Vysočina Areně MS v biatlonu a areál bude procházet rekonstrukcí, která nedovolí uspřádání KPŽ. Počítáme, že se do této lokality vrátíme.

Vracíme se na Kralický sněžník

Vyrovnáváme počet závodů na Moravě a ve středních Čechách. 22. července se vrátíme na Kraličák, kde jsme byli poprvé v roce 2021. Důvodem pro návrat je zpětná vazba od závodníků a výkonnostních jezdců z tras B a C, která nás přesvědčila, že bychom se sem měli vrátit. Velkým lákadlem bude také to, že ve stejný termín tu proběhne i závod T- Mobile České Enduro Serie. Těšit se tak můžeš na parádní výhledy, boží tratě a víkend plný cyklistiky. A pokud zrovna nebudeš závodit, můžeš se přijít kouknout na enduro a pořádně za fandit.

Hlavní partneřiKooperativa
Veolia
Cardion
ZA PODPORYPPF
OFICIÁLNÍ PARTNER MOBILITYŠkoda nové
Partneři211
Česká spořitelna
Balíkovna
Nutrend
lawi
T-mobile
Lesy ČR
Oficiální DodavateléBeko
Alpa
Playstation
TKF
Birell
Alltraining
Lipence
Rajec
ČD CARGO
Dodavatelé cenLoap
Kilpi
Dermacol
Horalky
Craft
CYKLISTICKÁ SEKCETREK
Orbea
Rock Machine
Generální Mediální PartnerTV NOVA
Hlavní Mediální PartneřiiDnes Premium
Impuls
Mediální PartneřiVelo
mtbs.cz
Trenujeme
za podporyCentrum rehabilitace a sportovni pece
FTVS
Marketingový partnerSport Invest